Wpis z mikrobloga

@sargento: Większość ludzi ma to w dupie.

Mało tego, lepiej się sprzedają produkty, które nie mają jakichś dopisków "gratis", albo "promocja". Znacznie łatwiej dzisiaj sprzedać prodkukt regułą ekskluzywności niż wzajemności.


A już na pewno w Polsce, gdzie ludzie do dzisiaj nie wyleczyli się z podejścia "jestem otoczony #!$%@? i złodziejami" wobec wszystkich, włącznie z rodziną - wzajemność nie ma prawa tu działać xDDD

Tacy ludzie wybiorą ten produkt, bo to jedyny
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Reezu: ale jak dają +25ml EXTRA to wiadomo, że nie będą pisali na stronie, bo to jakby pisali 275ml to już nie byłoby EXTRA ( )
Poza tym masz rację, obie są po niemiecku, więc to akurat Niemców producent rucha, co za odmiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym masz rację, obie są po niemiecku, więc to akurat Niemców producent rucha, co za odmiana ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@radziuxd: jako Polak jestem szczęsliwy z tej odmiany ( ͡° ͜ʖ ͡°) Za to mnie rucha elektrociepłownia i płacę 50 zł więcej czynszu od 1 stycznia za ciepło + później kolejne podwyżki, no ale jest to niska cena za to, że Niemca
@sargento: To samo dotyczy czekoladowo-ciasteczkowych kulek "Maltesers". Biedronka - paczka za 8 zł w której było 135g ma teraz 102g. Wielkość opakowania taka sama. Przypadkiem to zobaczyłem dopiero w domu. Ewidentnie jest to chamskie wykorzystywanie sytuacji - szczególnie, gdy kasują 80 zł / kg.
@sargento January nie zna określenia downsizeing i wszystko sprowadza do roli polityki :D idealnie odnalazł by się na tagach #polityka oraz #ukraina bo to istna kraina odklejeńców zarówno jednej jak i drugiej strony politycznej ( ͡º ͜ʖ͡º)