Wpis z mikrobloga

Wziąłem właśnie zolpidem 10 mg i nic, zero, bardzo słaby efekt, coś tam lekko ruszyło pół godziny, ale nie ma szału, nie chce się spać, nie ma żadnego wyciszenia, jest lekka poprawa nastroju.

Dobrałem druga tabletkę, bo prawie nie odczułem efektu, lekka poprawa nastroju, rozluźnienie, mogę chodzić, gadać z sensem.

Zazwyczaj te 2 rabsy mocniej kopały. Może przeterminowane to jest?

No, taki stanti niby mi odpowiada, oglądam bajkę, jest chilli, ale miałem iść spać, a tu senności praktycznie 0, a leżę w łóżku.

#narkotykizawszespoko #zolpidem #bezsennosc #lekinasenne
  • 25
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: zamknij oczy i usypiaj powoli. To nie jest usypianie do operacji. Uważaj na ten lek, w większych dawkach gdy nie pójdziesz spać, objawiają się nieciekawa halucynacje i/lub amnezja.
  • Odpowiedz
@chaddeveloper: chiluję w łóżku w piżamie i czekam na sen. Małe światełko. Bajka w tv leci. Całkiem spoko. No, ale muszę zaraz zasnąć, więc pooglądam jeszcze, jak działa tak działa i wyłączam tv i w kime.
  • Odpowiedz
@chaddeveloper: no ja ogólnie nie rozumiem jak można uwierzyć w to, co się doświadcza po substancjach różnorakich, bo przynajmniej u mnie cały czas pozostaje świadomość, że to nie jest na prawdę.
  • Odpowiedz
@Ynfluencer: tak dla pewności, to ustawiłbym sobie jakiś głośny budzik i najlepiej daleko od łóżka, tak by musieć wstać, żeby do niego sięgnąć. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

natomiast powinieneś czuć się normalnie, jak po zwykłym śnie.
  • Odpowiedz
@RandomowyTyp: Serio? Zwolnili Cię za spóźnienie do roboty? To co to za robota? W różnych miejscach pracowałem, nawet Januszexach, ale nigdy aż takiego hardcoru, żeby za jedno spóźnienie do roboty zwalniali.
  • Odpowiedz