Wpis z mikrobloga

Jak oceniacie ostatnie działania wuwu z dupy wyjętego ?
Ja na duży minus, na grzyba są filmiki z tych wszystkich zajadów patronów, oglądanie jakiś atencyjnych lamusów jest nudne, tak samo jak relacje z tych wszystkich mma, sens to miało jak walczyły bonusy, tuczniki etc, słuchanie idoli oskarków to tez stypa.
brakuje relacji z ciekawych miejsc, którymi trzymało poziom odcinków no i meneli, starych i nowych. Przydałby się jakiś filmik co tam u tigera bonzo, czy tam innego szweda( wywiad z nim był #!$%@? przeprowadzony, teraz jakby nawiązać do tego co tam #!$%@? miałoby potencjał na ciekawy odcinek) Czy z nowymi patusami, wielkim nieobecnym w uniwersum jest pietrek kogucik, czy choćby lumpami od bystrzaka i marlenką( ta ostatnia na pewno by się zgodziła)

#wuwunio
#palhajstv #patostreamy

jak oceniasz poziom pal hajs tv

  • poziom mocno spadł 64.0% (89)
  • poziom spadł delikatnie 18.0% (25)
  • trzymie poziom 15.1% (21)
  • jest lepiej niż kiedyś 2.9% (4)

Oddanych głosów: 139

  • 6
@sindram: Poziom jest ten sam, tylko się przejadło i nie ma niczego nowego i dużego. Kółko paszalutefau wygląda tak
fame meme-> wyjazd do jakiegoś piździchowa -> inne fame meme -> zlot finonów -> jeszcze inne fame meme -> jakiś tam spinoff bez wyjazdu -> kolejne piździchowo -> powtórz od początku
@sindram: Hmm Wuwu to już w przyszłym roku będzie 40 letnim dziadkiem. Nie ma w nim już tego czegoś co było 6-7 lat temu. Nie ma już chyba też parcia na taki kontent jaki był wcześniej. Moim zdaniem aktualnie ten kanał to tylko komercja. Gale freakowe = Wyświetlenia. Łażenie po głazach = zapychacze dla patronów. Mocno patologiczno-pijackiego kontentu już nie ma pewnie też dlatego że yt ucina na tym zasięgi i
@sindram: oglądałem kiedyś wszystko na bieżąco ale od jakiegoś roku nie oglądam w ogóle. Te patologiczne gale mnie w ogóle nie interesują, tak samo jak zloty. Powtarznaie do wyrzygania tych samych 'smiesznych' tekstów o lodówkach, ksywach czy schroniskach budzi co najwyżej zażenowanie.