Wpis z mikrobloga

@Laukaer jak nie potrafisz planować życia długoterminowo to możesz się spisać na straty jeszcze wcześniej. Ale mężczyzna nabiera wartości wraz z wiekiem, także jak skupiasz się na sobie to im starszy jesteś tym większa szansa na znalezienie partnerki.

Ale wiem że przegrywy i tak to obśmieją bo wygodniej jest jojczyć.
@ZnajomyTwojejZony: > Ale mężczyzna nabiera wartości wraz z wiekiem

Dokładnie. Gorsza kondycja, cera i sprawność intelektualna, niedostosowanie do panujących realiów, mody i humoru, zakola i zmarszczki są niesamowitą wartością.
A tak serio, to jedyne co chłop może nabyć wraz z wiekiem, to majątek. Żadnego charakteru, pozycji, sylwetki czy innych rzeczy nie nabierze przez bycie starszym. Jeżeli ktoś nie miał tych rzeczy w młodości, to nie będzie mieć ich też później. Pieniądze,
@Eteres:
Pewność siebie często przychodzi z wiekiem to jedno, po wyprowadzeniu się od rodziców na swoje też jest pewna ewolucja charakteru więc to też zmienia nas.
U niektórych ludzi pojawienie się mocniejszego zarostu dodaje atrakcyjności i powagi.
Wiele jest czynników, facet ma swój prime time sporo później niż kobieta.
@bialybalon98:

Pewność siebie często przychodzi z wiekiem to jedno


Nieprawda. Nie ma żadnego powodu, dla którego pewność siebie miałaby przychodzić z wiekiem. Pewność siebie jest zależna od reakcji otoczenia, a będąc niecharyzmatycznym, brzydkim (lub nawet przeciętnym) chłopem koło 30, nie stajesz się nagle duszom towarzystwa, zwłaszcza dla młodszych kobiet, dla których możesz być prędzej creepem, którego się brzydzą i boją.

po wyprowadzeniu się od rodziców na swoje też jest pewna ewolucja
@Eteres bardziej chyba nie możesz się mylić.

Dla chłopa 40 lat to jest prime. Wraz z wiekiem nabiera się charakteru, powagi i obycia a tym bardziej pozycji. Wszystko to o czym piszesz: kondycja, sprawność fizyczna i intelektualna, cera i sylwetka to tylko i wyłącznie kwestia zadbania o siebie. Jak chłop przez większość swojego życia będzie palił, chlał i pierdział w kanapę to będzie wyglądał jak gówno. Ale zadbany i ogarnięty 40 latek
@ZnajomyTwojejZony: Ale ty jesteś odklejony xD
Nasza rozmowa wygląda tak:
-mówisz coś, z czym się nie zgadzam i tłumaczę ci, czemu nie masz racji.
-mówisz, że się mylę i twierdzisz, że chłop w wieku 40 lat to chad, bo chłop w wieku 40 lat to chad, nie dając żadnego wyjaśnienia.

I nie - dbający o siebie brzydal nie stanie się w wieku 40 lat przystojny. Przystojny chłop będzie atrakcyjny w wieku
@Eteres: Jacy wy jesteście niereformowalni to się w pale nie mieści xD Popatrz sobie na przykładzie sportowców (np. Piłkarzy) gdzie w wieku nastoletnim wyglądają jak ziemniaki a w okolicach 30 roku życia są wyjęci spod dłuta Michała Anioła.
@jukel: Piłkarze, którzy zarabiają miliony i mają armię trenerów co dbają o zdrowie psychiczne i fizyczne zawodnika porównujesz do gościa, który w najlepszym przypadku robi za srednią krajową

A tak na marginesie to i tak w cholere bogatych piłkarzy jest, ktorzy wyglądają jak gówno mimo milionów na koncie.
@Eteres ty jesteś jakiś upośledzony?

Pokaż mi gdzie napisałem że 40 letni facet to chad.

Twierdzę jedynie że zbiór wszystkich doświadczeń, umiejętności, posiadanie majątku sprawia że 40 letni mężczyzna jest dla kobiet atrakcyjniejszy ponieważ jest dojrzały nie tylko z wyglądu ale również z zachowania, jest bardziej odpowiedzialny i stabilny emocjonalnie. Ogólnie jest w stanie zapewnić kobiecie większe poczucie bezpieczeństwa. A ty zasypujesz mnie jakimiś kocopołami.

Nie wiem czy słyszałeś o takim trendzie
@Abu_Hajaar: standardowy argument „Piłkarze mają kasę”. Poczytaj sobie jak taki typowy piłkarz żyje. To wcale nie są hodowani w żelu regeneracyjnym ludzie. Posiadanie takich wynalazków jak komora hiperbaryczna to nadal jest rzadkość mimo że wielu piłkarzy stać ( ͡° ͜ʖ ͡°) A co do „brzydkich piłkarzy” no to sorry ale nie każdy kopacz prowadzi się jak Cristiano Ronaldo.
@jukel: No niesamowite, że piłkarze, którzy dorabiają się milionów dopiero w okolicach 30 dopiero wtedy mają pieniądze na kosztowne operacje i opłacenie specjalistów do spraw wizerunku oraz prezencji. Poza tym - przykład nietrafiony. Raz, że ci co wyglądają jak ziemniak w wieku nastoletnim najczęściej mają po prostu niezrealizowany potencjał genowy, przez np. biedę, a dwa - piłkarze nie świadczą o niczym. Na 1, któremu udało się poprawić wygląd (najczęściej nieznacznie) przypadają
@ZnajomyTwojejZony:

Pokaż mi gdzie napisałem że 40 letni facet to chad

Dla chłopa 40 lat to jest prime


Słyszałeś o hiperboli?

Twierdzę jedynie że zbiór wszystkich doświadczeń, umiejętności, posiadanie majątku sprawia że 40 letni mężczyzna jest dla kobiet atrakcyjniejszy ponieważ jest dojrzały nie tylko z wyglądu ale również z zachowania, jest bardziej odpowiedzialny i stabilny emocjonalnie.


A ja już ci napisałem dlaczego tak nie jest.

Ogólnie jest w stanie zapewnić kobiecie