Wpis z mikrobloga

Gdzie teraz dobrze jest dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu wartego w okolicach 12000zł by nie wydać na to majątku, ale jednocześnie dotrzeć do jak największej grupy odbiorców i w miarę szybko znaleźć kupca? Pakiet otomoto+olx chyba nadal obowiązkowy (choć to już wydatek 57,99zł i to bez żadnego promowania, ale co zrobić - największe zasięgi), ale co oprócz tego?

Nie wiem co się stało z allegro - 49,90zł za 30 dni publikacji ogłoszenia bez promowania? Rzeczywiście mają tak duże zasięgi i ktoś płaci tyle fortuny? Z dawnych portali pamiętam tylko darmowe sprzedajemy.pl i lento.pl , ale podobno największą furorę robi obecnie Facebook Marketplace - ma ktoś z tym jakieś doświadczenia? Opcja kartki za szybą nie wchodzi w grę (auto stoi na prywatnej, ogrodzonej posesji).

#motoryzacja #samochody #auto #pytanie #pytaniedoeksperta #handel #allegro #olx #otomoto #facebook #marketing #marketinginternetowy
Pobierz lunar4 - Gdzie teraz dobrze jest dodać ogłoszenie sprzedaży samochodu wartego w okoli...
źródło: comment_1673204406ptMs2YL2448Y1ZTWyAVma6.jpg
  • 10
@WybuchowyCzajnik: No nie wiem. Jestem na grupie Leona czy A3 8V i wpada sporo ogłoszeń interesujących. No ale to jednak trochę droższe auta niż takie za około 10k... Aczkolwiek byłem też na grupie Megane 3 i było trochę interesujących ogłoszeń.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@lunar4: Nigdy nie przyszło mi do głowy, żeby szukać gdziekolwiek poza otomoto. Największy wybór to raz. A dwa, jeśli kogoś nie stać na drobny wydatek, żeby dodać ogloszenie, to znaczy że w auto raczej też nie inwestował.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@lunar4: tylko otomoto. Na allegro nie ma sensu. Jak chcesz za darmo, masz ten samochod w przyzwoitym stanie i masz cierpliwość to możesz próbować na grupach Facebookowych od danego modelu/marki. Często tam siedzą osoby, które poszukują takiego samochodu.