Wpis z mikrobloga

W@Dantte: ja tam uważam że Monero jest wyjątkiem i shitem nie jest. To tylko moja prywatna opinia :P

Jak tam jestem prawdomowny. Nie krytykuje bezpodstaenie. Jak coś uważam za dobre, to otwarcie to przyznaje. Nie krytykuje wszystkiego co nie jest BTC tylko z samego faktu.

Monero nie jest doskonale, ma wiele bardzo istotnych wad. Ale shitem nazwać go nie mogę.. Tu mój wpis na ten temat: https://www.wykop.pl/wpis/62272813/tak-musze-byc-z-soba-i-innymi-szczery-po-dluzszych/

Cyber nigdy nie kłamie. Mnie
Pobierz timechain - W@Dantte: ja tam uważam że Monero jest wyjątkiem i shitem nie jest. To ty...
źródło: comment_1673203781Hacs5redvDzF2oakXDgG8H.gif
@dean_corso: i tak wolę grina ;)
Niestety monero kompletnie się nie skaluje. Gdyby było częściej używane to miałoby straszny problem. Tam nie da się usuwać utxo... Kompletnie nieskaloealne. Przez to nie nadaje się na dłuższą metę.
Co tu tak ucichło? XMR na długi termin ktoś zbiera? Warto nie warto, fajnie jakby jakiś dobry argument do tego. Główna zaleta to anonimowość.


@arkadi2020: Jak cbdc wejdzie na pełnej qurwie i zlikwidują gotówkę to zobaczysz ile będzie warte monero