Wpis z mikrobloga

45 + 1 = 46

Tytuł: Outpost 2
Autor: Dmitry Glukhovsky
Gatunek: fantasy, science fiction
Ocena: ★★★★★★★
ISBN: 9788366873278
Wydawnictwo: Insignis
Liczba stron: 352
Outpost 2 kontynuuje wydarzenia z pierwszej części, wprowadza do tego kolejny wątek. Tak jak w oryginalnym Outpoście mamy przewodnią tajemnicę, która popycha fabułę do przodu, tak tutaj otrzymujemy kilka powiązanych ze sobą historii okraszonych większą niż wcześniej ilością akcji. Dużo tutaj niepokoju, trochę zaszczucia i odrobina terroru.
Jest to ogólnie przyjemna książka, ale jednak pierwsza część bardziej przypadła mi do gustu. Podsumowując: lektura obowiązkowe dla fanów post-apo i samego Glukhovsky'ego, dla reszty natomiast doradzam zapoznanie się z innymi opiniami.

Jest to mój pierwszy wpis w bookmeterze, zamierzam udzielać się tu całkiem sporo w związku ze zwiększeniem tempa czytania w tym roku (choć raczej nie będę tu dodawał każdej książki). Najchętniej w ogóle nie dawałbym oceny i tylko za pomocą krótkiego opisu zachęcał bądź odradzał lekturę.

#bookmeter #fantasybookmeter #sciencefictionbookmeter #ksiazki #czytajzwykopem #glukhovsky
Pobierz Cerber108 - 45 + 1 = 46

Tytuł: Outpost 2
Autor: Dmitry Glukhovsky
Gatunek: fanta...
źródło: comment_1673195513u7bUOQELSE4vfbegqsMEak.jpg
  • 3
@Cancer84: przyjemnego czytania życzę. W sumie zapomniałem dodać, a edytować wpisu już nie mogę: jedynkę czytałem ponad półtora roku temu i niewiele pamietałem, ale po kilkudziesięciu stronach dwójki kojarzyłem już większość faktów. Ogólnie bardzo lubię styl Glukhovsky'ego, za niego dałbym te pół gwiazdki więcej.
@Cerber108: wpadaj jak najczęściej, skrobnij chociaż parę zdań o każdej książce :)

A co do książki to ten drugi outpost jakoś mi nie podszedł, wszytsko już na maksa przegięte i dość przewidywalne w stosunku do pierwszej części, która nawet miała klimat.