Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tarmichal: ja właśnie pod Cyberpunka testowałem, ale robiłem to w styczniu. Dzisiaj zresztą, przeżyłem małą chwilę grozy bo nie pobrało mi z konta za abonament a w GF Now nadal wisiała data następnego rozliczenia ustawiona na 7 stycznia, czyli wczoraj. Dopiero z maila dowiedziałem się, że muszę uaktualnić dane karty i mam na to dwa tygodnie. Dodam, że usługa była cały czas aktywna. Miło z ich strony. Trochę żal byłoby stracić
@tarmichal: @poszlemnaobkolo: Plus minus od nowego roku zrobili fikcyjne kolejki aby ludzie którzy korzystają z darmowego planu zaczęli wykupować opcje premium. Produkt im się nie sprzedawał więc #!$%@? fikcyjne kolejki + promka z tv lg na 6 mieś gratis. żeby ludzie spróbowali, pograli pół roku a potem wykupili kolejna tylko ze za kasę. Jak ktoś ma dobre łącze i kompa ale chce grać np w pracy czy gdzieś poza domem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jajors: skoro robią upgrade z 3080 na 4080 bez podnoszenia ceny to raczej się sprzedaje. Ja generalnie miałem pewne obawy gdy wprowadzili priority, że pomimo obietnic niższej stawki dla użytkowników founders, będą chcieli wymusić droższy abonament. Wiesz, na zasadzie, że wystarczy małe niedopatrzenie w płatnościach i korzyści przepadają. Ale jak opisałem powyżej nic takiego się nie dzieje. Więc chyba idzie im nieźle.
Parsec, z tego co na szybko widziałem i zrozumiałem
Jak ktoś ma dobre łącze i kompa ale chce grać np w pracy czy gdzieś poza domem - polecam parsec


@Jajors: Ty chyba dalej nie rozumiesz sensu tej usługi. Zdecydowana większość osób korzystających z #geforcenow w ogóle nie ma wypasionego PCta bo a) nie chce, b) nie może, c) nie stać ich.

Parsec nie jest żadną alternatywą. Już prędzej #boosteroid albo #shadowtech
@nowiutki: Wieksza cześć znajomych korzystała do tej pory z geforce now - od zmiany z kolejkami przesiedli się na parseca. Wiec nie wrzucaj wszystkich do jednego worka bo użytkownicy geforce now to nie tylko ludzie którzy nie mogą mieć wypasionego kompa.