Wpis z mikrobloga

@Przytulnie: opka chciała dobre miejsce do życia, no to poleciłem... nigdzie nie jest idealnie, ale droższe miejsca mają też lepsze zarobki i perspektywy, więc jakoś się to równoważy.
A mój poprzedni komentarz powinien być do @littlexhamster tak w ogóle ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@littlexhamster: Norwich jest super miastem do mieszkania, bezpiecznie, bardzo angielsko ( nie to co ten Bangladesz Leicester), ceny raczej średnie, na Londyn Stansted jakieś 1.5 h jazdy samochodem. Siedzę tu już 7 lat, myślałem o przeprowadzce ale nie znalazłem nic ciekaszego :)
Z minusów zdecydowanie lokalizacja, jeśli lubisz naturę to tu dosłownie nic nie ma, najbliższe Peak District jakieś 3.5h jazdy...
@littlexhamster ja mieszkam w Leicester już prawie 6 lat. Miasto takie sobie raczej jeśli chodzi o życie nocne. Ogólnie dużo hindusów i różnych ciemnoskórych nacji, pracy raczej nie brakuje, wynajem w zależności od lokalizacji. Im bliżej centrum to drożej aczkolwiek i poza centrum tanio nie jest. Wynajem 2-3 bedroom flats bądź semi-detached to koszt od 800 do 950 za w miarę miarę wyglądająca chatę. Co do cen pokoi to nie mam pojęcia.