Wpis z mikrobloga

@Panitsch: to jak w środku znajda mole to zostawiają to na tej półce żeby larwy przeszły do innych opakowań? Powinny zgłosić to obsłudze. Jak ma w Polsce być dobrze jak każdy tylko na czubek swojego nosa patrzy.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ewolucja_myszowatych: sam często otwieram ryż przed zakupem ale tylko dlatego bo kiedyś przywloklem ze sobą do domu ryż z molami spożywczymi którym udało się zbudować potężne kolonie w całej kuchni. Wszystkie artykuły sypkie, przyprawy musiałem #!$%@?ć.

Oczywiście po inspekcji torebek gdy wszystko jest ok wkładam ryż do koszyka i go kupuje.
  • Odpowiedz
@badziebadla: #!$%@? prawda, bo na dnie zostają czasem lepsze smaki których jest już mało a z góry wybrane to trzeba jak świnia za truflami kopać
no chyba że jest ładnie smakami ułożone to ok, ale nie jest
  • Odpowiedz
chyba rozchodzi się o mole spożywcze, które nie raz w takich paczkach można znaleźć i wtedy czeka nas nierówna walka z tym robactwem na chacie


@IlawaNidzica: @Panitsch: @marian1881: Nie zobaczysz mola w formie larwalnej, a już w ogóle nie zauważysz ich jaj - te mają poniżej milimetra wielkości. Po prostu nie dostrzeżesz ich gołym okiem, a już zwłaszcza patrząc szybko w sklepie.

Kiedyś walcząc z molami spożywczymi przyniesionymi przez
  • Odpowiedz
zjadlem juz tonu ryżu,zjadam minimum dwa woreczki dziennie i jeszcze nigdy nie trafilem na jakies robactwo

od kilkunastu lat kupuję ryż w marketach i jakoś nie przypominam sobie, żeby mi się mole zalęgły xD To nie komuna, że w co drugim worku masz ochody Lenina


@Czerwony_jak_WIG20: @SipaXtra: Mole spożywczy to jest kwestia loterii i nie ma znaczenia status ekonomiczny kraju - ja największe problemy miałem mieszkając w Niemczech.

Jeśli nie
  • Odpowiedz
  • 19
Podczas zakupów w Selgrosie zauważyłem, że ktoś wyciągnął sobie baryłki Wedla, brakowało dwóch. Tak samo jumają kapsułki do kawy Dolce Gusto. Tracę wiarę w ludzi z każdym dniem ()
  • Odpowiedz
@stuparevic: Ty już wiesz że tylko w Polsce tak robią.
Nie rozumiem tego typu #!$%@?. Jak Ci się nie podoba i tak bardzo Ci źle to zawijasz mandziur i mykasz stąd, jest tak? Nie gadaj że coś Cię tutaj trzyma
  • Odpowiedz