Wpis z mikrobloga

Aby zaistnieć i zdobywać rozgłos musi znaleźć wroga wewnętrznego i co chwilę o nim wspominać. Domniema winę u nieprzyjaciela nie mając ku temu żadnych podstaw, ale robi to, by zrealizować swój cel, porwać tłumy, które zaczną go wielbić. Szczuje, ale ma to gdzieś, ponieważ cel uświęca środki, a robi to z udawanej troski.
Nie, nie chodzi mi o Adolfa Hitlera.


#napierala #andromeda #wolski #bartosiak #bestiazewschodu
  • 3
https://www.youtube.com/watch?v=0L65zj42kp8
3:18 - 3:42
"Należy myśleć samodzielnie, nie trzeba korzystać z tych gówien, z tych połączonych rzekomych domysłów przedstawianych jako fakty, nie trzeba z tego korzystać. Najpierw niech udowodnią (...) bo poza pierdołami [wstaw dowolne imię] i innych, to ja takiego dowodu nie widzę. Ale to nie jest dla mnie żaden dowód".

Stosuj się Pan do tych samych reguł, które głosisz. Nie masz dowodów, więc to Twoje pierdoły, domysły, g*wna
@Swiety_Judasz: cała dyskusja absolutnie bez sensu, przecież na ostatnim filmiku jasno powiedział co go boli - boli go że andromeda ma zasięgi a on nie. Boli go że 10x wiecej osób woli słuchać tłumaczenia ogurkina z rosyjskiego a nie jego strumienia świadomości. Mówi że każdy mógłby zrobić taki kanał, jednak #!$%@? on nie potrafił. Tak naprawde boli go że jest nieudacznikiem, ale tego nie przyzna. Tak samo jak nie przyzna że