Wpis z mikrobloga

Powoli kończę god of war ragnarok i już zaczynam myśleć nad następna grą. Zastanawiam się nad resident evil village (inne residenty przeszedłem i były fajne) jak to jest z tym poziomem trudności, serio jest tylko wybór między za łatwo i za trudno jak mówią w recenzjach? DLC fajne? Trochę kusi mnie żeby spróbować sifu ale boje się, ze braknie cierpliwości xD No chyba, ze polecicie coś innego-ostatnio wyszło sporo gier, może coś przeoczyłem? Raczej nie interesuje mnie narazie evil west. Mam ps plus extra, ale wystarczy żeby dało się kupić na płycie ;) #gry #ps5
  • 15
@ratollo: Mój jedyny wymóg to 60fps xD wiem, ze niektórzy najchętniej by mnie za to zabili ale ja naprawdę nie umiem czerpać już przyjemności z grania w 30 klatkach. Jest to przykre bo przez to odbiłem się od bloodborne i np. remake mafii :(
@tonkatsu: Polecam. Oczywiście koniecznie trzeba zacząć od tego poprzedniego bo ragnarok to bezpośrednia kontynuacja. Fajna, angażująca fabuła, udany gameplay ze spoko rozwojem, świetne dialogi i strona techniczna. No i jak chcesz to można spędzić dużo więcej czasu niż główna oś fabularna za sprawa misji pobocznych, które tez sobą reprezentują coś więcej niż „przynieś 3 kwiatki”
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@ratollo: bloodborne najlepsza gra na pleja,szkoda że odbiles się przez klatkaż.Polecilbym ci callisto protocol ale na ps5 w trybie performance też nie ma 60 klatek tylko około 45( a miewa też chrupniecia dużo poniżej tego)

@ratollo: ej, ale w tej części też jest taka misja, żeby przynieść parę kwiatków/roślinek :) co prawda to jakaś skrajnie poboczna misja, ale jest :)
A konkretniej: (mini-spoiler)


Co nie zmienia faktu, że przysługi, szczególnie dla towarzyszy, na których Ci zależy, były bardzo dobre jak i sama gra. Mi zajęła 37h.

A Ragnaroka skończyłem wczoraj i też teraz się zastanawiam w co zagrać. Też rozważałem Sifu, ale pewnie najpierw dokończę fabułę
@tonkatsu: @ratollo: ja gram właśnie w ragnarok, zaraz po ograniu Death stranding i fabuła jest jakaś miałka, walki nie budzą emocji (po za małymi wyjątkami), gdzie pamiętam GoW i pamiętam że mnie zachwyciło, walka fabuła, lokacje, polski dubbing. A tu mamy ulepszona wersje tego

Możliwe że wpływ Kojimy u którego historia była tak bardzo pokręcona, że fabularne #!$%@? jest średnie
@lukaschels: oczywiscie fabula ragnaroka nie jest ani w 10% tak pokrecona jak w death stranding ale jest spójna, angazujaca, troche pouczajaca. Wg mnie w tej fabule jest zupelnie inna moc nic u kojimy :)