Wpis z mikrobloga

Chłopaki myślicie że jak długo utrzyma się taki względnie spokój i dobrobyt jak jest teraz czyli brak wojen i względna wolność?
Ja myślę że maksymalnie 20-30lat i zaczną się radykalne zmiany, ale Obstawiam że znacznie wcześniej. Myśle że będzie to jakieś nwo, ewentualnie wojna na duża skale, która obejmie również Polske.
Poza tym zanieczyszczamy na ogromną skalę ziemie co możliwe że za jakiś czas pociągnie za sobą poważne konsekwencje.
A młodzi ludzie myślą o jakichś emeryturach
#przegryw
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@anonanonimowy321: Proces ostatecznej fazy zmian rozpoczął się 3 lata temu. Teraz dopiero właściwa jego 3 faza czy zniszczenie. Wojna, kryzys, itd. Potem nowy system, lepszy niż obecny ale ze znacznie zmniejszoną liczbą populacji. By mógł on powstać najpierw trzeba cofnąć do fundamentów obecny świat, niszcząc jego konstrukcję, porządkując. Co właśnie zachodzi w coraz szybszym tempie. Lecz to i tak bez znaczenia. Za max 30 lat nikogo tu już nie będzie.
  • Odpowiedz
@Van-der-Ledre: myślę że na razie to był tylko test jak ludzie zareagują na znaczące ograniczenie wolności, jest też możliwość że plan był Inny ale nie poszło zgodnie z nim i na jakiś czas odpuscili. Do fazy ostatecznej myślę że jeszcze dużo brakuje. Na razie przygotowuje się fundamenty pod to, a trwać to może dość długo. Myślę też że będzie to wprowadzane stopniowo żeby ludzie się przywyczajali i myśleli że tka
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321: Testem posłuszności był covid, przy okazji wprowadzenie gospodarek w kryzysy. No i społeczeństwa ten test "zdały" pokorne tłumy nic nie zrobiły wobec obostrzeń. Preparaty zostały podane 6mld ludziom "dobrowolnie"...plan się powiódł.
Fazą ostateczną jest wojna globalna. Podwaliny do wojny globalnej są w trakcje tworzenia. Wiadomo, że jest to długi proces ale zmierza to do jednego. Osobiście obstawiam 2024 jako rok ostatniej fazy.
  • Odpowiedz
@anonanonimowy321:

Era wojen trwa teraz.
Mi to wygląda, że USA kończy budowanie Pax Americana. (Nie mówię, że to dobrze - nie wiem, a trochę mnie to nie obchodzi)
Wymazują Rosję z mapy i jak skończą zabiorą się za Chiny - jeśli dadzą sobie z nimi radę to w świecie zachodnim zostanie zbudowana jakaś hybryda świata z wyobrażeń Zajdla, Huxleya i Orwela.
Azja i Afryka zostaną na nowo skolonizowane, a dla
  • Odpowiedz