Wpis z mikrobloga

Dzisiaj @Mateusz707 wrzucał info o przebiegu pobytu Konona w szpitalu(okres odleżyny). Lekarze chcieli Kononowi podać leki, ale on chciał najpierw obiad, Konon nie mogąc przekonać lekarzy, miał grozić zesraniem się w nachy, po czym groźbę szybko spełnił, przyznając się z uśmiechem na ustach. Miał to zrobić w ramach kary, żeby personal miał więcej roboty(okres covidovy, gdy był zapierdziel w szpitalach). Jeśli jest to prawda, to powiedzcie mi proszę, dlaczego on nie ma dożywotniego nakazu pobytu w Choroszczy? Dlaczego tak się z nim cackają przez tyle lat? Od dawna sledze szkolna, wiem, że Białystok, Podlasie itd, ale wciąż nie mogę tego pojąć, że żadne służby nie zrobiły przez tyle lat porządku z grubasem. Nawet jeśli historia z groźbą zesrania się to fejk, to za traktowanie policji jak prywatnej firmy ochroniarskiej, setki donosów, bezpodstawnych wezwań służb, robienie złej opini miastu, ataki fizyczne na ludzi, groźby karalne, znęcanie się nad Nerem, za to wszystko razem powinna być Choroszcz dożywotnia.
#kononowicz #patostreamy
  • 7
@PoteznyTomaszek: zdajesz sobie sprawę, co Konun by robił w tym szpitalu dla obłąkanych? Personel miałby przewalone z nim, tak samo pacjenci od jego chorych rozkmin. Paradoksalnie, to największy wariat jaki by się znalazł w tym szpitalu kiedykolwiek.
@PoteznyTomaszek: To tylko mała próbka tego co ten psychol w szpitalu wyczyniał, a był tam przecież długo i długo życie zatruwał personelowi. Mało to świrów po wolności chodzi? Chodzi i ten. Czekają aż zdechnie. Nagrało się kiedyś jak jeden policjant powiedział, że on ma żółte papiery w sensie, że poważnie go nie biorą i nie ma co się z nim za wiele kłócić i tak się frajerzą latami, bo muszą jeździć
Dlaczego tak się z nim cackają przez tyle lat?

@PoteznyTomaszek: możliwe że teraz by go z miłą chęcią udławili porówką jak Bogusia, ale boją się że będzie z tego dym bo za dużo ludzi go ogląda. jeszcze przed założeniem mu 1 kanału służby nie miały problemu z pozbyciem się jego brata, który ponoć też tak szalał. Kononowi po prostu odwaliło po śmierci bliskich, bo jak żyli to był względnie opóźniony ale