Wpis z mikrobloga

@L3gion: Sugerowanie się filmwebem przemilczę xD Serial miał potencjał i być może ma dalej, ale wątpię, że następne sezony przebiją i tak średni pierwszy.

Generalnie nie jestem targetem, ale i tak przez większą część siedziałem i miałem w głowie CO JA KURDE OGLĄDAM XD
Sugerowanie się filmwebem przemilczę xD


@Mega_Smieszek: No ja tylko mówię że skoro większość ludzi daje okolice 8/10 lub więcej, to serial jest zwyczajnie dobry i po prostu tobie nie podszedł ¯\_(ツ)_/¯
@Vanlid @Mega_Smieszek Generalnie serial nie jest jakiś wybitny, ale kreacja głównej bohaterki i jej gra aktorska jest na tyle świetna, że oglądało mi się na prawdę dobrze. Samemu dałbym jakieś 7.5/10. Trzeba zaznaczyć, że to z założenia nie miało być nic ambitnego tylko serial typu "siadasz po zmęczony po pracy, wyłaczasz myślenie i dobrze się bawisz"
@L3gion: kogo interesuje subiektywna opinia zwierzat? Ci ludzie nie maja zadnej systematycznosci i obiektywnych wartosci oceny, strzelaja numerkami z dupy. Czesto jak cos jest popularne to od razu ma boost do oceny xD

Kolega opisywal pewnie techniczna ocene czyli taki sredniak sie zgadza.
@NewBlueSky: "Każdy kto się ze mną nie zgadza to zwierzak" fajny ten syndrom głównego bohatera xD


@L3gion: nikt tak nie mówi. Walczysz ze swoją wyobraźnią. Typowe dla biedy umysłowej.

Ale można wydać techniczną i obiektywną opinię zamiast subiektywnej.
@Vanlid: Pewnie obejrzę z ciekawości,a le nie mam jakiś szczególnych oczekiwań (bardziej obawiam się, że Netflix zepsuje to jak Stranger Things). Ogólnie to serial solidny, który wybił się dzięki marce Addamsów.