Wpis z mikrobloga

Myślę nad wymianą laptopa. Biuro, Office, CAD2D, www, od święta jakieś starsze gierki(integra spokojnie da radę). Mam do czynienia z matebookiem d16 2022. W sumie wszystko mi w nim odpowiada, ma wszystko czego potrzebuję dobra miła w dotyku i z fajnym skokiem klawiatura, częsc numeryczna, ekran 100sRGB 300nit, 16" 16:10, wąskie ramki, aluminiowa obudowa, ładowanie usb-c, czytnik linii papilarnych. Wersja z i5 12450h, 16GB RAM, 512SSD był kupiony kilka mc temu za 3600zł. I w tej cenie wziąłbym ten model.

Tylko jest jedna rzecz. Lubię jeszcze pograć w GTA. Testowałem na nim wszystkie części do 5 włącznie i jest zaskakująco dobrze. 4, 5 na 720p i full ustawieniach ma 40-60fps więc jak dla mnie grywalnie. Wiadomo, że z GTA VI już tak nie będzie.

Pytanie czy RTX3060(bo rozważając zakup laptopa gamingowego to max za co mógłbym zapłacić) wystarczy dla tej gry? A jeśli nie albo ciężko na chwilę obecną stwierdzić to czy w GTA VI będzie można zagrać w chmurze powiedzmy do ok. roku po premierze? Najlepiej w ramach Xbox Cloud.

#gry #laptopy #komputery #gta
  • 6
@L3gion:

Myślałem, że są jakieś przecieki czy rokowania a ktoś tu byłby w temacie, śledzi takie sprawy. Może do czasu po premierze GTA VI nie będzie problemów z pograniem w to online. Ciekawe czy będzie progres w cloud gamingu do tego czasu.