Wpis z mikrobloga

Na początku 2022 roku kończyłam terapie oraz leki. Nie wiedziałam, że to będzie ten moment, kiedy faktycznie coś mi pomogło na dłużej. Potem zaczęło się wszystko poprawiać, zaczęłam chodzić sama po Szkockich lasach. Teraz mamy początek 2023 roku, mam nastawiony budzik na 7 rano, dziś zaliczyłam pierwszą w tym roku wycieczkę w góry Wałbrzyskie. Dłużyna, Wołowiec, Borowa. Jeszcze rok temu wyśmiałabym ten pomysł, dziś, mimo słabej kondycji planuje kolejny wypad. Bardzo mi się to podoba, walka sama ze sobą. Plus mam najlepszych ludzi wokół siebie, którzy rozumieją, wspierają i czekają podczas moich mini zawałów podczas wycieczek xd

#chwalesie #gory #taktrzebazyc
Pobierz Jagoo - Na początku 2022 roku kończyłam terapie oraz leki. Nie wiedziałam, że to będz...
źródło: comment_1673121330YmG3AXiiQoAU3UaNs5tFuz.jpg
  • 5
@arinkao chodzę ze znajomymi, jednak wtedy jest raźniej bo jest motywacja. A rąk to dużo by opowiadać, ogólnie lata złej diagnozy i ciężkie stany depresyjne itp.
@MMARS Oj tak, mi się podoba to wyzwanie. Mam takie coś, że jak sobie obiecam pewien cel to muszę go zrealizować, mimo że jest ciężko. Obecnie mam turbo zakwasy boczne tyłka, ledwo chodzę xd