Wpis z mikrobloga

#midjourney #aiart #sztuka #grafikakomputerowa #grafika #dalle #dalle2

Fajna ta darmowa (jak narazie) konkurencja dla MJ. Działa też przez discord.

Gdyby ktoś chciał jeszcze link, to na w moim profilu znajdziecie link do mojego twittera, a tam trzy ostatnie tweety moje link do tego discorda AI. (bo tutaj wykop chyba wywala linki discord)

i tematycznie do obrazka #cyberpunk oraz #koty
Pobierz orangeduke - #midjourney #aiart #sztuka #grafikakomputerowa #grafika #dalle #dalle2
...
źródło: comment_1673120765dnJXuSM0LZyvGiupc7Hsgd.jpg
  • 11
@Moroder: nie znam się aż tak by się wypowiedzieć. nie używałem SD do tej pory. MJ i dalle2. Tutaj podobnie jak w MJ można ustawić sobie aspect ratio, ale tylko --ar 3:2 --ar 6:9 działa jak narazie. to Stable Diffusion nie chce mi działać Stable Diffusion Playground na głównej. Jakieś errory. Trzeba tworzyć konto?
@noonamed: Nie wiem, chyba nie jak narazie. Chodzi Ci o to, żeby inni nie widzieli co generujesz? Może za jakiś czas dodadzą dodawanie bota na własne serwery discord, tak jak w MJ to jest. to by pewnie pomogło.
@orangeduke: Tak, czyli trochę lipa. No ale spoko, może jak mówisz pojawi się później. No i szkoda, że jeszcze nie ma opcji aby swój serwer założyć. To jednak umila zabawę, nie musisz się przekopywać przez dziesiątki
fot