Wpis z mikrobloga

Ahoj! #wykopaka

Co prawda mamy już nowy rok, po świętach pozostały wspomnienia, ale trzeba nadrobić zaległości na #pokapake

Tej edycji było trochę zawirowań, moim Mikołajem był @ChareimUu Niestety z różnych względów nie wyrobił się w terminie i wylądował na ścianie wstydu #freechareimuu Paczkę miał gotową i koniecznie chciał dociągnąć temat do samego końca. Honor to rzecz nadrzędna, więc jak napisał, tak zrobił.

W ten oto sposób w moje ręce trafiła świetna paczka. Nasz Mireczek zadbał o każdy szczegół, a efektem tego było zadowolenie z końcowego efektu.

Jako, iż zimę mamy w pełni, a wędruje po #gory dostałem spersonalizowaną piersiówkę wraz z całym potrzebnym zestawem i wygrawerowanym nickiem. Oczywiście zadbano o to, aby nie była pusta, więc od razu wyruszyłem w teren na testy. Spełnia swoje zadanie w 100%, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu, podnosi morale i grzeje równie dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dodatkowo otwieracz do butelek w kształcie asa pik, czy to już alkoholizm? xD Fajny magnes, który koniecznie potrzebowałem, tym razem kier. Dorzucone słodycze małe i duże, złote, a skromne #pdk Zdrowe świąteczne mandarynki i oczywiście nie mogło zabraknąć gigantycznej pietruszki! Wszystko zwieńczone ręcznie napisanym listem ()

Bardzo dziękuję za fajną paczuchę! Nic tutaj nie znalazło się przypadkowo, wszystko jest na swoim miejscu ( )
high_hopes - Ahoj! #wykopaka

Co prawda mamy już nowy rok, po świętach pozostały ws...

źródło: comment_1673118741mGaswe0SoIVA2tbTX3KL3c.jpg

Pobierz
  • 14