Wpis z mikrobloga

Ahoj! #wykopaka

Co prawda mamy już nowy rok, po świętach pozostały wspomnienia, ale trzeba nadrobić zaległości na #pokapake

Tej edycji było trochę zawirowań, moim Mikołajem był @ChareimUu Niestety z różnych względów nie wyrobił się w terminie i wylądował na ścianie wstydu #freechareimuu Paczkę miał gotową i koniecznie chciał dociągnąć temat do samego końca. Honor to rzecz nadrzędna, więc jak napisał, tak zrobił.

W ten oto sposób w moje ręce trafiła świetna paczka. Nasz Mireczek zadbał o każdy szczegół, a efektem tego było zadowolenie z końcowego efektu.

Jako, iż zimę mamy w pełni, a wędruje po #gory dostałem spersonalizowaną piersiówkę wraz z całym potrzebnym zestawem i wygrawerowanym nickiem. Oczywiście zadbano o to, aby nie była pusta, więc od razu wyruszyłem w teren na testy. Spełnia swoje zadanie w 100%, co możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu, podnosi morale i grzeje równie dobrze ( ͡ ͜ʖ ͡)

Dodatkowo otwieracz do butelek w kształcie asa pik, czy to już alkoholizm? xD Fajny magnes, który koniecznie potrzebowałem, tym razem kier. Dorzucone słodycze małe i duże, złote, a skromne #pdk Zdrowe świąteczne mandarynki i oczywiście nie mogło zabraknąć gigantycznej pietruszki! Wszystko zwieńczone ręcznie napisanym listem ()

Bardzo dziękuję za fajną paczuchę! Nic tutaj nie znalazło się przypadkowo, wszystko jest na swoim miejscu ( )
high_hopes - Ahoj! #wykopaka

Co prawda mamy już nowy rok, po świętach pozostały ws...

źródło: comment_1673118741mGaswe0SoIVA2tbTX3KL3c.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Umeraczyk ale ty się pogrążasz xD Tak. Ukradł patent, ukradł kształt liter, ukradł nawet tożsamość. Ciekawe czy ukradł też ten sam adres IP. Może tą kradzieżą powinna zająć się moderacja? Zawołam dla pewności @a__s.
  • Odpowiedz