Wpis z mikrobloga

Ponad pół roku temu wymieniałem wypełnienie w zębie dwójce. Dzisiaj zauważyłem lekkie uszczerbienie oraz to, że widać w którym miejscu jest przyklejone to wypełnienie :/ Ząb był robiony na nfz ale z dopłatą do wypełnienia. Czy w świecie stomatologów istnieje coś takiego jak reklamacja? xd A tak na serio, potrzebuje dobrego gabinetu stomatologicznego w #lublin który mi to poprawi i po pół roku nie będę musiał znowu poprawiać. Może być na nfz albo prywatnie, mogę zabulić bo to już 4 raz będę wymieniał wyplenienie. #stomatologia
  • 6
  • Odpowiedz
Ząb był robiony na nfz ale z dopłatą do wypełnienia.


@baltek: nie ma dopłat w Polsce do wypełnień - albo robisz na NFZ, albo Prywatnie. Obowiązuje rękojmia / gwarancja gabinetu, zazwyczaj 12 miesięcy od dnia wizyty.
  • Odpowiedz
@baltek: no i dlatego nie robi się na NFZ, nawet z dopłatą. Gabinety pracujące na NFZ nie mają wysokoestytycznych materiałów kompozytowych, a tym bardziej dentystów szkolących się w stomatologii estetycznej. New Look clinic na Diamentowej prezentuje się dobrze.

Możesz iść to zareklamować, ale jak dentysta nie ma dobrego materiału i umiejętności, to nie będzie lepiej.
  • Odpowiedz