Wpis z mikrobloga

10 081 + 21 + 21 + 1 + 121 = 10 245

Seteczka byłaby piękna, gdyby nie 3 kapcie (°°
Nie wiem dlaczego, raczej opony śmietnik bo nic nie wyczułem pod palcem sprawdzając. Więc niby człowiek zadowolony, ale niesmak pozostał. Trzeba to poprawić bo czuję niedosyt i trochę wstyd.
Oponki do kosza. Czas kupić nowy komplet.

#rowerowyrownik
Elessar - 10 081 + 21 + 21 + 1 + 121 = 10 245

Seteczka byłaby piękna, gdyby nie 3 ...

źródło: comment_1673115725IFfplY9KaxBA2oG73DbOsp.jpg

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Niestety opona się rozwarstwiła i chyba uszkadza kolejne dętki


@Elessar: Ło kurde, tego się nie spodziewałem ¯\_(ツ)_/¯ Mi to wygląda jakby obręcz rozcinała oponę, na pewno dobrze opona wskoczyła na ranty?
  • Odpowiedz
@guru8: nie no, nie będę schodził do garażu już :P ogólnie to jest w takim samym stanie tylko bez tych włosków, ale widać, że oponka ma taką włosowatą konstrukcję i chyba po prostu pierwszy kapeć dziś był już tym ostatnim dla tej opony. Nie ma co reanimować trupa
  • Odpowiedz
nie no, nie będę schodził do garażu już :P


@Elessar: A to nie namawiam XD Bardziej mi chodzi o porównanie jak się układa na rancie, bo tak czy siak wydaje się że wszystko wskoczyło na rant... Chyba że o coś zahaczyłeś bokiem opony
  • Odpowiedz
@guru8: drugi kapeć na wtr, nie było szans o cokolwiek zahaczyć. Myślę, że to po prostu zmęczenie materiału i pech niestety. Trochę wjechało mi to na ambicję, więc na następną ustaweczkę będę czekał z niecierpliwością!
  • Odpowiedz
@Elessar: mogę pocieszyć, że w tym roku też już zdążyłem złapać kapcia ^^
Winowajcą był drucik (chyba o grubości 0,1-0,2 mm) który przebił dętkę.
Z drugiej strony szczęśliwie przejechałem ~40 km z niskim ciśnieniem by dopompować koło na stacji, a potem dojechać do domu z drutem w oponie.
  • Odpowiedz
@Paczek_w_masle: rower na tych oponach kupiłem we wrześniu, sam na nich zrobiłem około 300, ale już od pierwszej jazdy przeczuwałem, że boki tych opon są mocno zużyte (przebarwienie i zmechacenie). Boki powinny być całe żółte a widać na zdjęciu powyżej, że zrobiły się białe
  • Odpowiedz