Wpis z mikrobloga

Ostatnio pojawiło się kilka znalezisk o chęci wyeliminowania gotówki. W każdym znalezisku widzę te same osoby, które nawet jeśli podejmują się dyskusji, to niewiele z niej wynoszą. W każdym z nich piszą to samo, są orani argumentami przez innych użytkowników, nigdy nie zbiorą plusów i tak w kółko. A jeśli znalezisko dotyczy wypowiedzi np. Mentzena to automatycznie uruchamia się cała Neuropa, aby tylko napisać merytoryczny wpis, typu "siku kupa k0nfederosja uga buga". Cyrk na kółkach. Oczywiście zbiegiem okoliczności jest, że prawie wszyscy, którzy na Wykopie uważają likwidację gotówki za dobry pomysł, wyznają lewicowy światopogląd. Zamordyzm na lewicy? Nie dziwi ani trochę.

Jest też kilku użytkowników, którzy mówią: "ja nie używam gotówki więc można zakazać". I kilku(nastu) tęczowych, którzy piszą, że to teorie spiskowe. Tak - prace NBP i UE nad cyfrowym pieniądzem i wypowiedzi polityków to teorie spiskowe. Takie same jak wprowadzenie trzeciej, czwartej i piątej dawki szczepionki na COVID. ( ͡º ͜ʖ͡º)

#neuropa #bekazlewactwa #lewackalogika #pieniadze #gotowka
  • 10
@USSCallisto: Nie wiem co ty #!$%@?, ciągle obserwuję ta antykapitalizm i nic tam nie ma o likwidacji gotówki, a już tym bardziej kuców orających lewaków xD
Z resztą głównie gotówkę wyparły prywatne banki, które wprowadziły karty płatnicze.

Kolejny jakiś prawacki wysryw rozwiązujący problem którego nie ma, czy opowieści dziwnej treści jak to zaoraliśmy lewaków którzy mieli do powiedzenia tylko "siku kupa pierd".

Prawda jest taka że moje wpisy "orają" ludzie którzy
@USSCallisto: Ale nie dałeś żadnego linka. Napisałeś swoją opowieść tylko.
A mi się nie chce przeglądać twojej całej kucowskiej aktywności w poszukiwania potwierdzenia twoich tez. Napisałeś wpis, a jak go skomentowałem.
@M_xxx: w pierwszych słowach mojego wpisu masz, że piszę o znaleziskach, a ty mi wyskakujesz z jakimś bełkotem o lewackim tagu i bezsensownym wpisem. Robisz dokładnie to, co wyśmiewasz. Czytaj ze zrozumieniem, a później zabieraj się za dyskusję. Miłej niedzieli. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@USSCallisto: No więc w żadnych znaleziskach nie widziałem żebyś orał jakiś lewaków czy dokonywał innych bohaterskich czynów na wykopie jakie sobie przypisujesz.
Pod żadnym znaleziskiem mnie też nikt nie zaorał.
Co do wypierania gotówki - tak jak pisałem wcześniej, a czego nie skomentowałeś inaczej niż od "baranie..." itd.
Ale to nie zachęta do dyskusji.
@M_xxx: jeszcze raz - jak chcesz podjąć się dyskusji to naucz się czytania ze zrozumieniem. Powinno ci to w życiu pomóc, serio.

No więc w żadnych znaleziskach nie widziałem żebyś orał jakiś lewaków czy dokonywał innych bohaterskich czynów na wykopie jakie sobie przypisujesz.


@M_xxx: sobie przypisuję? Czytaj ze zrozumieniem chłopie, bo zginiesz w tym świecie.

Pod żadnym znaleziskiem mnie też nikt nie zaorał.


Pewnie dlatego, że ich nie skomentowałeś. (
Pewnie dlatego, że ich nie skomentowałeś. ( ͡


@USSCallisto: Bo w nie nawet nie kliknąłem.
Z resztą ty mówiłeś że tacy jak ja to są orani że cho cho.
Chyba że nie jestem prawdziwym lewakiem może?

Co mnie obchodzi konfederacja "walka" w obronie obecnego systemu, tutaj akurat płatności gotówką.

Przecież już to słyszałem te kucyzmy od nich. Złe komuchy chcą zniszczyć ich wspaniały świat i zabrać ludziom pieniądze. Taa...
Taguj #
@M_xxx: ty masz serio jakieś problemy. xD

1. Przychodzisz i się ciskasz, że to co opisałem jest nieprawdą, ale... na jakichś gównotagach dla brudasów, kiedy już w piątym słowie podkreśliłem, że chodzi o znaleziska.

2. Mówisz, że nie chce ci się szukać 'potwierdzenia moich tez', przyszedłeś tylko skomentować. Po co, skoro nie wiesz o czym właściwie piszę?

3. Mówisz, że nie widziałeś żadnego orania lewaków przeze mnie, kiedy... nigdzie nie napisałem,