Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nanocaddo: a czemu macie tak mało ocen na alledrogo? I żadnych opinii przy filametach :( Ceny w porządku ale szczerze mówiąc nie chce mi się godzinami babrać z kalibracją jak nie widzę przetartej ścieżki.
@Nanocaddo: zielony wygląda koks. Wjedzie rolka jak już dodacie nowe kolory
Macie tylko PLA?

Fajnie by było wrzucać do podglądu wydrukowana figurkę albo jakąś kostkę w danym kolorze. Chętniej kupuje filamnty przy których widzę przykładowy wydruk
@InzynierProgramista: Mamy ciemny złoty a dzisiaj zrobiliśmy jasny złoty w połysku:) Całkiem innego barwnika użyliśmy i pierwsza partia idzie na zmielenie i jak nazbiera die tego więcej zrobimy jakiś regranulat. Na szczęście udało sie kilka ostatnich sztuk uratować z produkcji. Na insta nas znajdziesz
@wizu: też mam w koszyku ale ciągle się waham - brać to czy droższy po którym wiem czego się mam spodziewać.
@Nanocaddo "Czekamy na opinie od testerów" to może podzielicie się dotychczasowymi? Przekopałem neta i nie znalazłem dosłownie żadnej opinii o Waszych produktach. To zniechęca, serio. Nie drukuję za często, chciałbym mieć materiał który jest stabilny i powtarzalny a nie 2 dni w plecy na kalibrację jak zmieniam szpulę.
@Nanocaddo: Tylko pliiis nie odbierajcie tego co piszę jako atak hejtera, to co naklepałem to szczerze jak czuję sprawę z punktu widzenia "niedzielnego drukarza". Zdaję sobie sprawę że jestem cienki w te klocki więc szukam doświadczeń innych w necie zanim coś zacznę sam kombinować bo wolny czas jest u mnie towarem najbardziej deficytowym.