Wpis z mikrobloga

Siema, ostatnio po długim czasie cięcia wjechałem na plus kaloryczny no i mój żołądek i jelita nie ogarniają trawienia.

Pokarm mi zalega na kiszkach długo za długo + do tego problemy gastryczne.

Jesteście w stanie polecić coś, co poprawi trawienie?
#mirkokoksy #silownia
  • 8
@sliti666: mniejsze posiłki, częściej, o stałych porach. kreatyna może też zwiększyć apetyt, co przekłada się na lepsze przyswajanie posiłków. sam jestem z tych, co jedzą, bo muszą, ale po jakimś czasie organizm się przyzwyczaja (no chyba, że masz nadwyżkę 20%+ to po kilku tygodniach się zajedziesz. lepiej dokładać po 100kcal co tydzień. powodzenia!
@ZalgoZalgo: Waga przed. Jem zależnie od humoru, jak czuje się pusty, to wjedzie z 300g kurczaka 300g ryżu, jakieś 400g kvargu, shake białkowy.

Jak czuje się pełen, to staram się ryż zastąpić jakimiś prostymi węglami, typu makaron czy pieczywo.
spoko, pamiętaj, że z białkiem nie ma co przesadzać (na masie 200g jest ok). u mnie tak jest, że jak jem 500-550g kury dziennie, to jak za późno zjem te posiłki np. 15:00 i potem 18:00 to metabolizm wieczorem zwalnia i też jest ciężko, żeby to strawić. najlepiej się czuję jak jem pierwszy duży posiłek o 12:00 i potem 15:00. wg. mnie nie ma sensu w siebie pakować na siłę, bo się