Wpis z mikrobloga

@KosmicznyPaczek Tak samo śmieszą mnie ludzie, którzy krzyczą, żeby ktoś przyszedł na zamkniętą kasę w sklepie. Przecież wiadomo, że nie ma kto przyjść a ci się awanturują, jakby to kasjerka decydowała o zatrudnieniu i na złość sobie dodaje pracy (pewnie drugą pensję przytula)
@taktoto: Kiedyś w biedrze były wszystkie kasy obsadzone, i chłop pytał czy ktoś może podejść, tak dość po chamsku xDD. Coś tam kasjerka odpowiedziała, w stylu czy widzi gdzieś jakąś wolną, to ludzie się śmiali i chłop buraka spalił. Nie zapomnę tego nigdy.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 8
@taktoto: akurst obsługa sklepu sama decyduje, co robi w danym momencie i często wychodzą z zaplecza jak już kasjerka numer 1 zadzwoni 846 razy xd
Mnie to #!$%@?ą te nalewacze, którzy na siłę próbują mi wmówić lanie droższej ropy czy benzyny bo czyści silnik i mniej pali a przy tym ma więcej mocy xd
Przy drugim razie mówię mu, że ma zawołać kierownika bo muszę pogadać odnośnie zatrudniania ułomnych nalewaczy, którzy nie rozumieją co sie do nich mówi.
@KosmicznyPaczek Tak samo śmieszą mnie ludzie, którzy krzyczą, żeby ktoś przyszedł na zamkniętą kasę w sklepie. Przecież wiadomo, że nie ma kto przyjść a ci się awanturują, jakby to kasjerka decydowała o zatrudnieniu i na złość sobie dodaje pracy (pewnie drugą pensję przytula)


@taktoto: a kogo mają prosić o otwarcie kasy? Właściciela Jeronimo Martins? xD oczywiste, że tego kto jest najbliżej klienta, będzie presja to przekażą wyżej.

Najzabawniejsze jest to, że
@KosmicznyPaczek: chryste ja jak pracowałem w technikum w gastro w knajpie to w wakacje non stop przychodziły rodzinki z darciem ryja i spiną że czemu tak drogo i że może jakiś rabat dla rodzinki, aż po pewnym incydencie kiedy chłop na mnie prawie z łapami wyskoczył bo zamówienie szło trochę dłużej się #!$%@?łem i gdy się poluzowało pod wieczór to poszedłem do ksera wydrukować wypowiedzenie które dałem tego samego dnia xDDD