Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 30
8 702 + 65 = 8 767

Kto późno wstaje, ten mało kilometrów dodaje. Druga wycieczka w roku, a już miałem bliskie spotkanie z puszkarzem... Ruszyłem jako pierwszy na zielonym prosto przez skrzyżowanie, a jakiś idiota wyprzedził mnie z lewej i skręcił w prawo, przecinając mi drogę. Dałem po heblach, ale i tak puknąłem lekko w okolice jego tylnego koła, na szczęście tylko lekko mnie zachwiało. Gnój się zmył, sprawy nie ma. Ech...

Z innej beczki: napisałem do supportu IGPSport w sprawie tajemniczego wskaźnika odległości na nawigacji. Na pierwszego maila odpowiedzieli, że załadować plik gpx mogę tak i tak. Spodziewałem się, że będzie coś z tyłka, ale żeby aż tak? Odpisałem, że przecież nie o to pytałem, wziąłem z netu pierwsze lepsze zdjęcie licznika i czerwonym kółeczkiem zaznaczyłem miejsce, gdzie mi się pojawiło to info-widmo i że chcę je z powrotem - kolejny raz zaznaczając, że nie chodzi o dwa pola danych poniżej nawigacji. Odpisali, że info o pozostałym dystansie mogę ustawić na jednym z dwóch pól na dole ekranu... Szlag mnie trafił, no ale dobra, trzeci mail, na wcześniejszym zdjęciu dodatkowo przekreśliłem owe dwa pola i - na wszelki wypadek - strzałeczkę wskazującą zmianę kursu. Poddali się, nic nie wiedzą o takim wskaźniku :) Następnym razem zrobię zdjęcie, kruca fux... W międzyczasie próbowałem przeróżnych sposobów ładowania i odpalania tras, ale to najwyraźniej musi być zrobione dwa kocie wrzaski po pierwszej pełni księżyca, trzeciego dnia siódmego miesiąca, gdy zakwitnie żółta papaja czy coś, bo intencyjnie po prostu nie da się tego odpalić...

#rowerowyrownik #rower #rowerowywroclaw #ruszwroclaw

Skrypt | Statystyki
Pobierz DwaNiedzwiedzie - 8 702 + 65 = 8 767

Kto późno wstaje, ten mało kilometrów dodaje. D...
źródło: comment_1673089631etkH0srdbQRSjcbgLwPSEr.jpg
  • 5