Wpis z mikrobloga

#silownia #mikrokoksy
Beka z typów na siłowni xD
Karnet PRO opłacony z góry na rok, rozpisana dieta, zamówiona dieta pudełkowa, osobisty trener, oryginalne ciuchy sportowe popularnej marki odzieżowej sygnowane nazwą greckiej bogini, oglądanie poradników na youtubie, a i tak typ między powtórzeniami siedzi zgarbiony niczym Quasimodo. Po chu$ wtedy ćwiczyć?
Jaki to jest częsty obraz na siłowniach. Częsty i przykry, bo słuchają pseudokoksów i potem śmiesznie wyglądają.
zdrowa, wyprostowana postura + proporcje > duże mięśnie
zloty_wkret - #silownia #mikrokoksy
Beka z typów na siłowni xD
Karnet PRO opłacony ...

źródło: comment_1673089144gwL1ld5oC1HYlGGFavD6Yn.jpg

Pobierz
  • 14
@zloty_wkret: beka z typów, którzy wyśmiewają innych na siłowni, lepiej, że cokolwiek robi, niż nic - nie ważne czy przepłacił i zaszalał, czy nie - zawsze mały krok ku lepszemu, nawet jak tylko na ławeczce posiedzi...

mimo wszystko to okres postanowień, może komuś zostanie na dłużej

ps. wiem średnia zarzutka bo odpisałem
@zloty_wkret: Misiu, 80% ludzi na siłowni, nie na pojęcia po co tam przychodzi. Robią wszystko żle, zero diety, czwiczenia po #!$%@?, plus zerowe czucie mięśniowe. Ale oni się lepiej czują ze wyszli z domu. Dzięki nim siłownie się utrzymują, tak połowa byłaby już nierentowna. Dziwi mnie twoje #!$%@? o to
@zloty_wkret: Boże co za toksyczny wpis. Nie wrzucaj każdego do jednego worka. Ludzie markowe ciuchy ubierają bo wielu dzięki temu ma większą motywacje i po prostu lepiej się czuje na treningu. Oglądają poradniki na YouTube by nauczyć się techniki. Na zdjęciu pokazałeś jakiegoś małolata co dopiero zaczyna z siłownią. Nie chcesz mi powiedzieć, że dwóch Panów z pierwszego planu zdjęcia garbi się między seriami ( ͡° ͜ʖ ͡°