Wpis z mikrobloga

@eli_eli_lema_sabachthani: tak się kończy bombardowanie siebie informacjami na co dzień i wchodzenie w pętle dopaminowe. To że filmy na tiktoku muszą trwać X sekund a na youtubie sie pojawiły shorty nie wzięło się znikąd. Swoją drogą gdybym nie był na 3D tylko normalnej wersji to też bym sie znudził bo fabularnie tam raczej nic nie zaskakuje, ale chyba nikt sie nie spodziewał że będzie inaczej.
  • Odpowiedz
@mlek: Bez kitu, mnie osobiście większość filmów zawsze nudziła po chwili ale widzę to po znajomych. Najgorsze jest to, że ludzie nie zauważają co te wszystkie serwisy z nimi robią, algorytmy proponowanych rzeczy moim zdaniem powinny zostać zakazane bo to niebezpiecznie zjawisko jest
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@kuncfot: ogólnie nie warto. Ogrzanie kotleta przeciągnięte strasznie. W części 1 miałeś ten powiew świeżości. Obce plemię żyjące w zgodzie z swoją wiarą, naturą itd. W dwójce plemię lata z karabinami i cała ta atmosfera jest mocno zaburzona. Ogólnie drugi raz tego nie obejrzę przez następne 10 lat bo szmira straszna. Jak bym poszedł na wersję 2d to by było jeszcze gorzej
  • Odpowiedz
@zar0x: akurat proponowane potrafią wyciągać wartościowe rzeczy, a to bardziej sam model nieskończonego feedu jest rakowy. Ale to chyba normalne, że wiele dłuższych filmów (już od okolic 2h) będzie miało zmienne tempo, więc momentami będzie przynudzać - wystarczy wspomnieć Zjawę albo Służącą, chociaż fajnie jeśli jest w tym jakaś celowość.
  • Odpowiedz
@HansLanda88: Oczywiście, że algorytmy są trafne i to jest właśnie zło w połączeniu z możliwością nieskończonego scrollowania. Dlatego staram się ograniczyć używanie telefonu ale jest #!$%@? ciężko, tyle dobrze, że nie trafiają do mnie shorty i inne tt bo wolę obejrzeć jakiś bardziej rozbudowany i rzeczowy materiał. Ogólnie przeraża mnie droga którą podąża obecny internet
  • Odpowiedz