Wpis z mikrobloga

Dlaczego kobietom bardziej niż mężczyznom uchodzi bycie przeciętnymi? Kobieta nie musi mieć szczególnych żadnych zainteresowań ani nie być wszechstronnym talentem i w dalszym ciągu może być wysoko pozycjonowana w hierarchii społecznej? Natomiast od mężczyzny wymaga się bycia wielozadaniowcem o szerokich horyzontach, który powinien posiadać olbrzymią wiedzę o świecie. Kobieta może być nudziarą opowiadającą o tym co zjadła na śniadanie i co obejrzała na Netflixie. Natomiast mężczyzna ma znać się na elektronice, śledzić wszystkie nowinki techniczne, umieć programować a także mieć pojęcie o motoryzacji, interesować się historią i polityką. Do tego być specjalistą w dziedzinie, w której będzie mógł dobrze zarabiać typu analityka finansowa. Nie mówiąc o tym, że powinien umieć godzinami wymieniać opinie na temat MŚ w piłce niżnej. A także samemu uprawiać jakiś sport. Do tego fotografia i grafika komputerowa nie powinny mieć przed nim żadnych tajemnic. Jakby tego było mało powinien zjechać pół świata by historiami z podróży zabawić całe towarzystwo. #przegryw
  • 11
@JustMightBe: Spotkałeś kiedyś na mieście dwójkę znajomych płci męskiej, którzy prowadziliby ze sobą dialog w tym stylu: „Wstałem o siódmej, potem nalałem mleko do miski dla kota, obejrzałem powtórkę „Na Wspólnej" i znowu poszedłem spać. Potem ledwo się obudziłem, wysłałem te dokumenty do biura a on mi odpisał, że nie wkleiłem jakiejś tabelki. Tak mi się nie chciało tego robić. Po południu znowu oglądałam „Na Wspólnej". Przymierzałem tę bluzkę z Zalando,
Kobieta może być głodną życia kolekcjonerką przygód a la Martyna Wojciechowska ale może być również pasywną życiowo miss przeciętności. Natomiast mężczyzna zawsze musi być Martyną Wojciechowską w spodniach.
@przegrywNL: posłuchaj sobie dialogów sebków z jakiejś podłej dzielnicy. Chyba nigdy na oczy takich ludzi nie widziałeś i są dla ciebie tak samo mało realni, jak dla mnie oskary z wilanowa
@przegrywNL: mylisz się od nikogo się tego nie wymaga. Przede wszystkim w dzisiejszych czasach, gdzie potrzeba jest na wykwalifikowanych specjalistów w wąskiej dziedzinie.

Oczym piszesz to jest kwestia społeczność, w której się obracać. Jak są zainteresowani fotografią i się znają na niej to będą rozmawiać o większych detalach. Tak się tyczy wszystkiego. Co prawda cześć osób należy do różnych grup, bo ich to interesuje. Są fanami piłki, motoryzacji, elektroniki itd., itd.