Wpis z mikrobloga

Cześć. Ogólnie jako otylak, który postanowił się ruszać to szukam zestawu ćwiczeń, treningu na rozciągnięcie, rozruszanie ciała. Siedząca praca i brak ruchu spowodował że jestem jak jeden wielki kloc, wóz z węglem. Do tego ból kolana i stwierdzony łokieć tenisisty. Brakuje w całym ciele gibkości i mobilności.
Chciałem sobie zacząć co drugi dzień ćwiczyć w domku by się rozruszać.
Myślałem nad czymś al'a joga, mobility.
Nie szukam żadnego fatburnera, ostrych kursów treningowych.Szukałem w necie ale jest tego trochę i szczerze nie wiem co jest warte uwagi.

Polecicie coś na początek, sprawdzonego?
#mikrokoksy #mirkokoksy
#mikrophysio #trening #fizjoterapia
  • 2
@b2rs: Zapraszam do fizjoterapeuty na kilka wizyt. Ja mialem problem z kolanami przez kilka lat, a wystarczylo kilka cwiczen robić ktore wskazał i bolu ni ma. Tak czy siak powie Ci od czego zaczac i to bedzie najlepsza opcja, bo sprawdzi i fachowo oceni z czym masz najwiekszy problem i jak wystartować.
@b2rs: Mobilne Ciało 2.0 od Damiana Bugańskiego ( ͡° ͜ʖ ͡°) Polecam osobiście, stosunkowo tanie, jeden blok ćwiczeń to 20 minut, polecam wbrew zaleceniom autora robić codziennie jeden zestaw a barki dwa razy w tygodniu np. co 4 dni ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi przeszyły od tego bóle barku oraz pleców ( ͡° ͜ʖ ͡°) Na początek bardzo dobre,