Wpis z mikrobloga

@kartoffeln: W regulaminie nie masz nic napisane gdzie pracujesz, gorzej z bankiem czy dostaniesz. dodatkowo to co jest na stronie ministerstwa jest totalnie nie jasne i nie ma pod to ustawy i wszystko moze sie zmienic
  • Odpowiedz
@essalysolu: nie rozśmieszaj mnie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ogólnie gratuluję ci zarabiania lokalnej minimalnej w euro zajmując się tym, czym lokalsi zajmować się nie chcą, ale myślę, że nawet emeryci płacą w podatkach pośrednich w Polsce więcej niż ty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@essalysolu: zwierzaczku (będę tak do ciebie pisał, bo pracujesz na zachodzie de facto jako zwierzę - fizycznie i bezmyślnie) skończyłem jedną z najlepszych uczelni w tym kraju na dwóch prestiżowych kierunkach dziennie, a ty pewnie nawet matury nie masz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@essalysolu: może jeszcze podać login i hasło do konta bankowego, żeby ameba bez wykształcenia (tyrająca jak zwierzę u Helmuta na równi z Murzynami i Turkami) z portalu ze śmiesznymi obrazkami mogła zobaczyć, jak żyją ludzie, którzy nie zmarnowali wielu lat edukacji? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@francoisinho: kurde nie zdążyłem zablokować cię. Nie każdy pracujący Cebulak za granicą ciuła za 12e brutto (choć to i tak dużo ale nie kupisz za to mieszkania). Z drugiej strony zarob w pl 60zl na godzine brutto bez niczego klikając guziki w fabryce
  • Odpowiedz