Wpis z mikrobloga

Skąd ten wysyp knajp "śniadaniowych" w Polsce? Większość ludzi rano pracuje, a na jedzenie na mieście ma czas późnym popołudniem, albo wieczorem, kiedy te knajpy już są zamknięte. Już nie mówiąc o tym, że to kretyński pomysł jeść śniadanie na mieście. Ominęła mnie jakaś moda?
#kiciochpyta #poznan #restauracja #gastronomia
  • 13
@apee: Dlaczego kretyński? Właśnie mi brakuje takich knajp śniadaniowych, ciesze się, że coś się ruszyło z tym. Korzystam codziennie.

niż dojście


można zamówić :)

nikt przecież się nie umawia ze znajomymi na śniadanie w knajpie


ja zawsze jak wychodzę na śniadanie to w gupie

Ani to sensowne ekonomicznie


Jak ma być ekonomicznie to może wgl przestać jeść na mieście?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@apee: wysyp? Nadal jest ich bardzo mało. Dla kogo? Turyści? Ludzie pracujący z domu, ludzie z dniem wolnym. Część kawiarni zaczęła oferować śniadania, bo było zapotrzebowanie.
Nigdy nie wstałeś późno, z pustą lodówką i ochotą na szakszukę, tosta francuskiego czy inne wymyślne śniadanie? Mówisz mash ma np 'kanapki' z gofrów, jadłeś kiedyś gofry na słono? Np z jajkiem? Albo komu chce się robić jajka po benedyktyńsku xD
@voliereen: @Vadzior: ale chyba mi nie powiecie, że więcej chętnych jest na śniadania niż na kolacje? Zamykają sie później o 18 i nie ma gdzie iść. Ludzie pracują do 18 (°°
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@apee: myślę że głównie turyści, bo kiedyś miałeś nocleg w hotelu ze śniadaniem, a teraz booking, Airbnb, czy hostele gdzie albo nie masz posiłku albo masz płacić 30+ zł za stół szwedzki z wczorajszą parówką, niesmaczną bulką i ujową kawą, to raczej że wolisz obczaic śniadaniownie, gdzie wybierzesz sobie coś z listy, czego normalnie byś nie zjadł nawet w domu i będzie ciekawszy niż bułka z dżemem czy pasztetem
Jeśli cię
@apee: Oh, is this thread again.

Skąd ten wysyp knajp "śniadaniowych" w Polsce


Mam wrażenie, że teraz jest ciężej o fajną śniadaniownię niż choćby rok temu.

Większość ludzi rano pracuje


Większość, ale nie wszyscy. Wiesz, że nie każdy podbija kartę o 8?

na jedzenie na mieście ma czas późnym popołudniem, albo wieczorem, kiedy te knajpy już są zamknięte


Skoro śniadaniownia, to chyba są otwarci od wczesnego rana, nazwa zobowiązuje.

Już nie