Wpis z mikrobloga

Mirki i ewentualnie Mirabelki. Potrzebuję pomocy w dziedzinie #moda #modameska. Znalazłem fajną promke na Vistuli na #garnitur, ale nie chciałbym się rzucać na byle co tylko ze względu na cenę. Skład to 60% wełna i 40% poliester. Czy to jest ok? Ewentualnie czego szukać jeżeli chodzi o skład? Bardziej uderzać w wełnę czy może len lub bawełnę? Dodam, że jestem z tych co im wiecznie gorąco, więc fajnie by było, żeby taka uroczystość w garniturze nie była męczarnią. #ubierajsiezwykopem
  • 3
Jak Ci wiecznie gorąco to nie kupuj nic z poliestrem bo w zimę Ci będzie zimno a w lato będzie z ciebie ciec pot.

Jeśli szukasz konkretnie garnituru to standardowo, jest on z wełny. I całoroczne to taki standardowy garniak. W składzie zwracaj uwagę na dwie rzeczy, skład garniaka ale też osobno zwykle jest podawana podszewka. Jeśli ta jest z poliestru to nawet nie ma co rozważać bo to się grzeje jak
Pobierz Strelau - Jak Ci wiecznie gorąco to nie kupuj nic z poliestrem bo w zimę Ci będzie zi...
źródło: comment_1673031387xBKpxVGJVVGOkBwbmBUFTb.jpg
@brubel: tylko 100% wełna. Na codzień pomykam w marynarkach i od czasu do czasu garnitur i jak pierwszy raz kupiłem marynarkę z czystej wełny to przejrzałem na oczy. Ale ważna sprawa wełna ma rożna gramaturę i nawet na cieplejsze miesiące możesz dorwać garnitur wełniany w którym będziesz się czuł komfortowo.

Len jest spoko na lato, ale się mnie mega. Wiec raczej słaba opcja na garnitur.