Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Mistrszzz:

A dla mnie nie, to miałoby sens gdybys miał w pl otwarte głowy. A tutaj największym ludzi problemem jest tęczowa opaska u jakiegoś śpiewaka.

Szkoda życia na przekonywanie boomerow że jesteś wart więcej niż mięso armatnie.

No ale wolna wola, byle byś był szczęśliwy i zdrów
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jimmybravo:

Tak ludzie się pchają drzwiami i oknami do ochrony tego kraju.

Tu się nikt nie będzie z tobą liczyć i bawić, jesteś tak na prawdę zwykły mobik, i będziesz tam gdzie trzeba, w ziemi albo na granicy i potem w ziemi.

  • Odpowiedz
@Seishin: Ty nie patrz na ta wojne rosja vs Ukraina bo oni mają inna technikę walki niż siły NATO. To co teraz tam się dzieje to jest typowa dzicz. ruskie z karabinami lecą na czołgi itp,albo siedzą w okopach i łapią pociski artyleryjskie. Struktura NATO ma skoordynowane ataki, czyli najpierw samoloty przechwytują radary wroga i artylerię oraz bazy wojskowe i lotniska. Później wjeżdża ciężki sprzęt i dopiero jak są czystki to
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jimmybravo: ale ja nie uważam polski za kraj aspirujący poziomem czegokolwiek (wojska, społeczeństwa, mentalności czy ekonomii) do poziomu eu czy NATO. Dla mnie to co obecnie się wyprawia w pl to jawny przekaz że niestety, ale więcej tu genu z Wschodu niż z zachodu, więc ewentualne potyczki wojnenne, pewnie cię to zasmuci. Ale tak, będą wyglądac identycznie jak tam.

Burdel, braki we wszystkim, i gonienie na front byle za ojczyznę.
  • Odpowiedz
@Seishin: Niestety, ale tak to nie będzie wyglądało jak to opisujesz w tej czarnej wizji. A te ćwiczenia to są robione bardziej jako spis powszechny niż jakaś powszechna mobilizacja. Chcą zobaczyć ile jest osób nadających się do obrony, aby to jakoś na papierze dobrze wyglądało.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Jimmybravo: spis powszechny byl w kwietniu tego roku, o czym ty mi tu...

Od zobaczenia ile osób jest nadających się do obrony jest kwalifikacja w wieku 19 lat.
  • Odpowiedz
@Jimmybravo: dupa a nie spis, trepy i władza robią inwentaryzacje mięsa armatniego a głupie polaczki jeszcze będą sie cieszyć i nie będą widzieć nic złego w traktowaniu obywateli jak mięsa z uwagi na ich narządy płciowe
  • Odpowiedz