Wpis z mikrobloga

Osoby, które potepiają chodzenie na divy uzasadniajac to argumentacją w stylu:

A bo teraz to wszyscy by wszystko chcieli szybko, nic tylko natychmiastowy strzał dopaminowy się liczy, a tu powinno się cieżko pracować, walczyć o to, doskonalić się, czekać cierpliwie na odpowiednią osobę...


prezentują w sumie ten sam poziom absurdu w swym myśleniu, co ludzie, którzy potępialiby kupowanie jedzenia w sklepie zamiast zakupu kawałka ziemi za miastem i zywienia się ze swoich upraw tam xD

A bo teraz to wszyscy by chcieli jedzenie mieć szybko, nic tylko natychmiastowy strzał dopaminowy po posiłku się liczy, a tu się powinno cierpliwie dbać o własne uprawy, pracować na polu, walczyć ze szkodnikami, doskonalić się w zakresie metod uprawy, czekać na odpowiednią pogodę do zasiewu i zbiorów...


#divyzwykopem #roksa #przegryw
  • 13
prezentują w sumie ten sam poziom absurdu w swym myśleniu, co ludzie, którzy potępialiby kupowanie jedzenia w sklepie zamiast zakupu kawałka ziemi za miastem i zywienia się ze swoich upraw tam xD


@Kozikiewicz: czy właśnie porównałeś jedzenie do ruchania? Niezły fikoł. Po za tym, ten cytat u Ciebie to prawda - jeśli o coś się nie starasz i to dostajesz, to później masz w to #!$%@?, bo "łatwo przyszło, łatwo poszło
@GeDox:

czy właśnie porównałeś jedzenie do ruchania? Niezły fikoł


Tak, porównałem i nie wiem, gdzie tu fikoł w kontekście tego co pisałem?

Po za tym, ten cytat u Ciebie to prawda - jeśli o coś się nie starasz i to dostajesz, to później masz w to #!$%@?, bo "łatwo przyszło, łatwo poszło ".


Nie rozumiem, do czego zmierzasz odnosząc się do tego cytatu. Że nie powinno się mieć #!$%@? na jedzenie,
@razem:

ryzykując choroby


Jak się idzie do jakiejs ogarniętej dziewczyny dbającej o sprawy zdrowotnie to ryzyko raczej większe nie jest od standardowego seksu nie-prostytutką.

tracić kasę


Wiadomo, lepsza frustracja i bycie po kres dni prawiczkiem, ale przynajmniej z dumą, że hurr durr nie wydałem kasy, ale ze mnie wygryw
Po za tym, ten cytat u Ciebie to prawda - jeśli o coś się nie starasz i to dostajesz, to później masz w to #!$%@?, bo "łatwo przyszło, łatwo poszło ".


@GeDox: Patrz, każda kobieta szukająca seksu () One mają prawo mieć #!$%@? ale faceci nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)