Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
Ej, to mati Borek teraz też jest hejterem Czesia? Na fb pokazał mi się shot, że gdyby podobna sytuacja była w kanale ściekowym to by od razu go #!$%@?. A przecież całkiem niedawno mati przekazywał łamiące wiadomości, że Czesio nie zjadł kolacji, bo chciał być na meczu. Czegoś tu nie rozumiem... łaska matiego na pstrym koniu jeździ, dziś broni do upadłego a jutro opluwa? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kanalsportowy #mecz
  • 13
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sierpien22: dotychczas to mati był w kręgu żelaznych obrońców czeska, brak jakiejkolwiek krytyki i w/w informacje o braku kolacji, do tego mnóstwo insiderskich wiadomości z kadry... a teraz zmiana i jazda na ostro.
@khaotic: Żelazny obrońca to stano, mati grał jak mu śpiewali. Tera starszyzna repry zwolniła czesia to mati nie ma żadnego interesu w obronie czesia przecież. W KS jest współudziałowcem jak stano (oraz smok i pol), którego nie raz dyskretnie na wizji stawiał nieco do pionu :)
@khaotic: Ta, to teraz bądź kryształowo honorowy a potem spróbuj mieć współudziały w dużym kanale YT, kosić kasę z TV (boks, piłka) i jeszcze dostawać poufne wiadomości od kadry. "Bo tutaj jest jak jest..."

PS - dopiero zobaczyłem ten materiał matiego - przecież powiedział samą prawdę. Pracujesz gdzieś? Ok - mógł bronić go jako selekcjonera - ale odwal taki numer jak czesio za plecami swojego prezesa...
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sierpien22: No to jeśli z niego był taki dobry kumpel, to mógłby się zachować tak jak stano, który co by nie mówić, chyba jako jedyny jest wierny czeskowi. To może dobre i dla samego 711 bo dzięki temu mógł na własnej skórze się przekonać jakich to ostatnio miał kolegów. Kowal, który o mało co nie doszedł na wizji po nominacji i pierwszej wygranej, później jako pierwszy zaczął jeździć po nim, teraz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sierpien22: oczywiście, że miał rację z tym co mówił, każdy normalny człowiek od razu po ujawnieniu tej afery miał podobne wnioski, jednak mi ciągle chodzi o nagła zmianę retoryki wobec niego
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sierpien22: nie w Twoich, on się na takiego kreował cały czas. A nie oglądałem wszystkich materiałów kanału gdy o nim nadawali, wystarczyły mi same urywki.
Zresztą podobna sytuacja była z Sousą - gdy go zatrudniali to "portugalska szkola", "najlepsi trenerzy", a gdy polecial to wyzywał go od portugalskich kupców xD
@khaotic: Ale o czym Ty mówisz… Mieszasz różne wydarzenia. Jeśli dobrze pamietam to gadanie o braku kolacji i udaniu się na mecz Argentyny było zaraz po naszym meczu z Arabią. Wówczas nie było jeszcze żadnej afery premiowskiej, która wybuchła dopiero później. Na borowiskach wielokrotnie podkreślał, że gramy słabo, a jak wypłynęła afera to dopiero Mati się zagrzał i nie widzę w tym nic złego. Poza tym tez kilkukrotnie mówił, że Czesław