Wpis z mikrobloga

@Kranolud: Specoperacja analna.

Ciekawe kim jest tak naprawdę Girkin, kto za nim stoi. Czytałem, że jest z GRU. Putin jest z FSB, a GRU nie lubi się chyba z FSB nie? Może jego fantazyjna kariera internetowa to po części jakiś wymiar tej rywalizacji? Tzn. no gdyby był szeregowym robakiem to już przecież X razy by go zawinęli za to co on czasem mówi pewnie.
@Nieszkodnik:
No nie przeżyję tego XD. Na wykopie każdy z nas snuje tylko i wyłącznie dywagacje, bo gówno w gruncie rzeczy wiemy, przecież nie zgrywam eksperta żadnego tylko od początku tak sobie snuje gówno-rozważania. Nie rozumiem dlaczego od razu musisz mnie obrażać i być jadowitym, ale w sumie i tak mam to w dupie.

Znalazłem w artykule jednym, padają nazwy obu służb, ale faktycznie pewne jest że służył w FSB, a
przecież nie zgrywam eksperta żadnego tylko od początku tak sobie snuje gówno-rozważania.


@fantazm: a później inni będą powielali twoje gówno-rozważania, bo przecież gdzieś przeczytali, że był z GRU ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nie rozumiem dlaczego od razu musisz mnie obrażać i być jadowitym, ale w sumie i tak mam to w dupie.


@fantazm: żebyś więcej bzdur nie szerzył, a może się nawet nauczysz sprawdzać znane fakty
@Nieszkodnik:

a później inni będą powielali twoje gówno-rozważania, bo przecież gdzieś przeczytali, że był z GRU ( ͡° ͜ʖ ͡°)


No bo #!$%@? taka informacja krąży po internecie XD. Wybacz, że nie studiuję żywotów ruskich kagiebistów i nie traktuję inherentnie poważnie rozmów na jakimś gównoportalu, który przez takich napinaczy jak Ty zresztą staje się coraz mniej satysfakcjonującym miejscem internetowego pobytu.

W normalnym świecie jak ktoś się myli
@Kranolud:

Ten Girkin to musi być jakiś bardzo specjalny gość. Przecież za ten trzeci akapit większość rusków trafiłaby do paki i na front, a ten pisze sobie co chce. I jeszcze jak go "zmobilizowali" cackali się z nim jak z jajkiem - jednostkę do której trafił wyłączono z walk, a jego samego nie wpisano na stan. Za to garnizon dostawał lepsze zaopatrzenie, żeby Girkin myślał, że nie jest tak źle, a
@Jin: nic mu nie zrobią ponieważ primo jest on wentylem dla turbopatriotów bezpieczniejszym niż prigożyn a po secundo to za dużo wie o 1999 i 2014
@pablum:

Z tym wentylem to może być, że akurat on jest wiarygodny dla tej grupy. Plus propaganda, że u nas jest wolność.

Ale z tą wiedzą to kruchy lód bo ona się szybko ulatnia po przypadkowym postrzale w głowę podczas czyszczenia broni. Typ musiałby być nieludzko dobrze zabezpieczony.