Wpis z mikrobloga

Mam pytanie w sprawie patodeweloperki xd

Ostatnio odebrałem mieszkanie i w sumie było zrobione bardzo dobrze ale inspektor zauważył kilka niedociągnięć. W tym brak kąta 270 stopni w jednej ze scian działowych. Deweloper odmawia naprawy ze względu na konieczność kucia scian i zaproponował mi rekompenstację 300 zł (xD). Generalnie sciana jest w takim miejscu, ze powieszę tam najwyżej lustro. Powiedziałem, ze rekompensata jest ok ale nie w tej kwocie. Obiecał skontaktowac się z zarządem. Po paru h dostałem maila, ze mogą dać maksymalnie 500 zł?

I teraz pytanie do was, warto odmawiać i jakoś inaczej walczyć o większą rekompensatę? Zgaduje, że w sądzie będzie ciężko bo jednak oni mają lepszych prawników niż ja :) Czy lepiej przyjąć to i tyle (przynajmniej koszt inspektora mi pokryje bo sam bym tego nie zauwazył).

#mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie #remontujzwykopem
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pawelczixd: niech prostuje i przelicza powierzchnię na nowo. Skoro nie ma kąta 270, to od wewnątrz nie masz 90. Ciśnij ich aż to zrobią, albo dadzą tyle, żeby cię zadowoliło.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@pawelczixd: jeżeli jest poza przyjęta tolerancja/ norma budowlana to mogą mieć saula goodmana po swojej stronie w sądzie a i tak przegrają.

jak nie masz jakichś paneli ułożonych to niech murują od nowa, jak będą chcieli równać płytami to niech ci oddadzą za utracony metraż ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz