Wpis z mikrobloga

@staryalkus: we Włoszech podobno są #!$%@? kontrole ciężarowych.ogladałem ostatnio filmik jak kierowcy na podstawie przekroczenia prędkości zarejestrowanego przez tachograf dwa tygodnie wcześniej, i w innym kraju kilka tys euro mandatu wystawili.u nich podobno to normalne takie karanie.jest nawet strona internetowa o nazwie ,,włoska sprawa"pomagają tam kierowcom w ogarnięciu kar z mandatów u makaroniarzy.
@Tom8: i to jest właśnie esencja tego #!$%@? zawodu, zgodnie z prawem nie mogą Cię ukarać za przekroczenie prędkości zapisane w tachografie ponieważ tacho nie jest narzędziem do mierzenia prędkości, a już na pewno nie powinno Cię karać za przekroczenie prędkości w innym kraju ale makarony to #!$%@? i lubią się doczepić. Z drugiej strony żeby tacho zanotowało przekroczenie trzeba jechać ponad 90 km/h przez ponad pół minuty, i jak ktoś
@Tom8: i to jest właśnie esencja tego #!$%@? zawodu, zgodnie z prawem nie mogą Cię ukarać za przekroczenie prędkości zapisane w tachografie ponieważ tacho nie jest narzędziem do mierzenia prędkości, a już na pewno nie powinno Cię karać za przekroczenie prędkości w innym kraju ale makarony to #!$%@? i lubią się doczepić. Z drugiej strony żeby tacho zanotowało przekroczenie trzeba jechać ponad 90 km/h przez ponad pół minuty, i jak ktoś
@Slepak: z tego co mówił mi zmiennik to pół minuty. Firanka i plandeka to to samo tylko inaczej nazywane. Gadałem przez telefon z kilkoma ludźmi odnośnie pracy ale kombinatorów potrafię wyczuć na kilometr