Wpis z mikrobloga

Ferrari w wywiadach po wczorajszej konferencji mówi, że rozważa czy to nie będzie jego ostatnia walka dla Fame, a między słowami można odczytać, że chodzi o to, że wyrzucili syna Mirka Oknińskiego z konferencji po ataku na Alana, a syn Mirka to ekipa Ferrariego, a Ferrari obecnie ciągnie całą federację, więc jak oni mogli tak zrobić, że wyrzucili jego człowieka XD
#famemma
MarcelinaM85 - Ferrari w wywiadach po wczorajszej konferencji mówi, że rozważa czy to...

źródło: comment_1672937131GsGvAXFpZojLx3cI8jAO3R.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@MarcelinaM85: ja się dziwię, że on w ogóle został na tej konfie, zamiast wyjść i powiedzieć, że wróci jak ogarną tych konfidentów i e-konfidentów jak Anal czy jego przydupasy.
Oskarek Konopski miał jaja i powiedział Biseksowi i Grubasowi w twarz, że są frajerami, aż ci musieli się poskarżyć Osiłkowi, żeby ten go nastraszył. A wielki Władca Piekieł to co? xD
  • Odpowiedz
  • 15
@MarcelinaM85
@marv0oo On generalnie podczas tej akcji zaczął mówić, że Anal mu wygraża na IG i federacja musi na to jakoś zareagować. Oczywiście na konfie nikt nic nie powiedział czyli pewnie postarają się zamieść pod dywan, bo to kumpel Biseksa.
  • Odpowiedz
@IIIlIII: dlatego powinien wstać i powiedzieć, że nie będzie dawał sobie pluć w twarz federacji, którą w tym momencie wyciąga jako jeden z ostatnich zadymiarzy. HL z pewnością by mu usypało górę złota za transfer do nich.
Chłop ma teraz pewnie podobną pozycję negocjacyjną do Kasjo w jego prime time w FAME, więc mógłby to na luzie ogarnąć
  • Odpowiedz
@MarcelinaM85: Ferrari na wczorajszej konferencji dość jasno dał do zrozumienia ze czuje się zagrożony i wymaga od federacji żeby robili więcej w kwestii bezpieczeństwa. Aż zdziwiony byłem ze odniósł się do tego tak bezpośrednio. Nie wierze ze Ferrari odejdzie, ale Fame musi w końcu zrobić porządek z Polskim Związkiem Gitów Na Wolności.
  • Odpowiedz
Nie wierze ze Ferrari odejdzie


@wrzeczysamej: nie odejdzie bo ma świeży kontrakt, tylko i wyłącznie dlatego. W HL miałby pewnie lepszy hajs, zapewniliby mu lepszych przeciwników zamiast 4 walki z Roksysynem
  • Odpowiedz
@marv0oo: wiem ze ma świeży kontrakt, chodziło mi o to co będzie po jego wypełnieniu. Po walce z Łaszczykiem zostaną mu chyba tylko dwie walki do #!$%@?. Tylko co niby zmieni HL w kwestiach które Ferrari zarzuca Fame? Ja wiem ze hajs ale wcale mnie nie dziwi jeśli Ferrari na poważnie rozważa zrobienie jeszcze kilku walk i skończenie z tym, bo co ci po hajsie jeśli połowa patusów chce cię #!$%@?ć
  • Odpowiedz
ostaną mu chyba tylko dwie walki do #!$%@?


@wrzeczysamej: więcej, oni mu teraz dali dłuższy kontrakt, chyba na 6 walk.

ylko co niby zmieni HL w kwestiach które Ferrari zarzuca Fame?

Nic, ale jak ma być traktowany jak śmieć, to chociaż za godziwe pieniądze
  • Odpowiedz
@MarcelinaM85: nie #!$%@? okninskiego z konferencji tylko sam stwierdził ze wychodzi, a między wierszami to się dało odczytać ze nie podobają mu się gadki ze jest konfidentem i federacja nie reaguje i możliwy angaż w HL
  • Odpowiedz