Wpis z mikrobloga

Mały zbiór informacji co mamy z tekstu pochodzącego jakoś z przełomu 2020/2021

1. Szczepienia i paszporty szczepień.

Były funkcjonowały, dodatkowo podczas ostatniego szczytu G20 uchwalono, oddanie decyzyjności o szczepieniach dla WHO, oraz decyzyjność o paszportach szczepionkowych niezbędnych do podróżowania.

W kwestii Digital ID to cały czas są prowadzone nad tym pracę. Są już dość mocno zaawansowane. Digital ID ma sie opierać o dane biometryczne które już powoli są zbierane. Np. w Polsce od 2021r są pobierane odciski palca przy wymianie, czy wydawaniu dowodu osobistego.

2. Kolaps Ekonomii

Mamy:
- zarwane/utrudnione łańcuchy dostaw
- inflacje wywołaną wielkim dodrukiem podczas pandemii.
- konflikt, a raczej powiązane z nim decyzje polityków które pozbawiły nas surowców

Wielkiego krachu jeszcze nie było (pewnie w tym roku). Bank Rezerw Federalnych USA notuje ogromne straty finansowe w ostatnich miesiącach co może skutkować poważnymi konsekwencjami.

Braków żywności na razie nie widać, ale potrafi się czasem pojawić o tym mowa.

3. Cyfrowe waluty CBDC

CBDC oficjalnie znajduje się w fazie testów. Bank rezerw federalnych USA uruchomił 4miesiace testów dla swojego CBDC. W UE w listopadzie odbyła konferencja dotycząca cyfrowego euro. Na stronie NBP też widzimy wzmianki o CBDC.

Standard bankowości ISO20022 został wprowadzony w listopadzie 2022.

"System oceny emisji CO2" - już pojawiają się pierwsze wzmianki na ten temat, nawet w Polskich mediach. Co raz częściej słyszy sie o śladzie węglowym danych produktów. Np. we Francji o jednej ze stacji TV pojawiały sie programy obliczające emisje CO2 dla produktów, np. paliwa czy czerwonego mięsa.

Reszta wspomniana w tym podpunkcie jak na razie jest "spiskową teorią"

4. Wielki Konflikt

Mamy Ukraina - Rosja
A co do będzie dalej to się okaże.
Choć istnieje spore ryzyko konfliktu na bliskim wschodzie spowodowane utratą wpływów przez USA w tamtejszym regionie, poprzez rozliczanie ropy w Juanach oraz rozwój BRICS.

5. Kontrola i nadzór

Jaka panuje cenzura na fecebooku, youtube i niedawno na twitterze każdy chyba wie. Udostępnione pliki twittera dowiodły powiązania służb specjalnych z portalami społecznościowymi. Osoby publikujące niewygodne fakty były blokowane lub miały ucinane zasięgi. Istniały nawet systemy przez które służby specjalne USA zgłaszały treści do ocenzurowania.
Logowanie do internetu za pomocą Digital ID tyczy się punktu nr.1 i stworzenia systemu cyfrowej tożsamości, i jest to jeszcze "teoria spiskowa".

6. Upadek klasy średniej.

Polski ład, wysokie ceny energii, inflacja, zarwane lańcuchy dostaw świetnie wykraczają polskie firmy, ogromna ilość zawiesza/likwiduje działalność. W roku 2023r. pewnie czeka nas kontynuacja trendu zażynania polskich firm.

7. Odebranie własności.

To "teoria spiskowa".

Choć można też twierdzić, że następuje to poprzez nakładanie kolejnych podatków, inflacje spowodowaną drukowaniem pieniędzy oraz sztuczne zwiększanie cen jak np. poprzez zawyżone ceny paliwa i być może prądu i gazu.

#nwo #teoriespiskowe #cbdc #klausschwab #wef #szury #4konserwy #greatreset #wielkireset

Pobierz
źródło: comment_1672929702ifmgxkJJN5FrUDlaoj777x.jpg
  • 4
@toniemojekonto1: Akurat o tym wszystkim wiem już od co najmniej paru lat. I to za pomocą astrologii. Piszę o tym od paru lat, ale na Wykopie to jak grochem o ścianę. To wszystko przecież pogańskie zabobony, Harry Pottery, teorie spiskowe i bzdury. Nie przekonasz.

Jeśli już o jakimś krachu mowa, to radzę poczekać na 2025/2026, okolice wiosny. Lata 2023-2025 będą tylko wstępem do tego co będzie od 2025.

Ale inni nie
@toniemojekonto1: Trafne podsumowanie, mam podobne odczucia jeśli chodzi o każdy z punktów. To postępuje powoli, ale skutecznie, gdzieniegdzie grzęźnie, ale jednak nadal się kręci. Nie ma przypadków odnośnie rzeczy, które się dzieją. Bardzo możliwe, że te cele zostaną wypełnione do 2030 roku, co otrąbią wypełnieniem celów agendy 2030, a my już nie poznamy własnego świata i życia, choć chciałbym się mylić.