Wpis z mikrobloga

Po ponad trzech latach obecności na wykopie jako użytkownik usuwam konto. Od początki inwazji kacapskiej na Ukrainę dostałem 4 kilkumiesięczne bany za nazywanie ruskich tak, jak na to zasługują. Moderacja tego portalu jest żałosna, chce zrobić z użytkowników grzeczne dzieci, zaraz będą bany za to, że ktoś napisze "motyla noga, kurcze pióro". Przecież już teraz są usuwane posty, w których ktoś użył słów potocznie stosowanych do określenia osób upośledzonych umysłowo (nie napiszę jakich, bo nie chcę, żeby i ten post został usunięty), a jak ktoś napisze brzydkie słowo na k. czy ch. to faktycznie musi się liczyć z banem. Pozdrowienia dla największego geniusza moderacji, moderatora nkb. Oczywiście, pedofilskie materiały na nocnej nikomu z moderacji nie przeszkadzają.
O tym, jak bardzo żałosna jest moderacja świadczy i to, że dostaje się wiecznego bana za wrzucenie pasty o serwerowni, czyli głupiej historyjki o moderacji wykopu. Jest to absurdalne, ale wszyscy już do tego przywykli. Bana dostaje się też za zapowiedź wrzucenia nagich zdjęć moderatorki, które ona sama upubliczniła w internecie xD Albo banowanie za wpisanie jednej litery z pewnego angielskiego słowa oznaczającego murzyna xD
Aferę Orlenu obserwowałem z ponad trzymiesięcznym banem, którego, raz jeszcze podkreślę, dostałem za nazywanie kacapstwa po imieniu. Właściciel wykopu dogadał się z okradającym codziennie Polaków na marżach pissowskim przedsiębiorstwem i usuwa wszystko, co może zaszkodzić jego interesikom. Żałosne.
Nie żałuję, że mnie tu nie będzie. Coraz mniej tu wartościowego materiału. Sto razy lepszy jest portal z małpą w logo, gdzie można pisać co się chce, nawet obrażać moderację, a nikt nigdy nie dostaje bana (jakby ktoś coś chciał ode mnie, jestem tam jako az5tcxo4)
Mam 67 znalezisk na głównej, ponad 5 tys. komentarzy, ponad 1000 wpisów na mikroblogu, prowadziłem trochę jeden autorski tag #bekazpisowskichokladek, byłem parę razy bordo. Ale nie warto tutaj dłużej być, pod terrorem superpoprawnej moderacji, ale poprawnej tylko w niektórych aspektach. Nie warto być tutaj także dlatego, żeby Białek nie mógł swojemu kumplowi z Pcimia chwalić się, ile to ma użytkowników i jak bardzo Orlen korzysta na współpracy z nim.
Konto usuwam dziś wieczorem, tak, żeby jeszcze móc odpisać na ewentualne pytania pod tym wpisem, chociaż sądzę, że i tak wpis zaraz spadnie, a ja znowu wyłapię bana. Już mnie to wali.

#bekazmoderacji #usunkonto #oswiadczenie #orlen
Pobierz n.....m - Po ponad trzech latach obecności na wykopie jako użytkownik usuwam konto. O...
źródło: comment_1672920378Fto7ryWhqZtZV2PGzX5Wh6.jpg
  • 10