Wpis z mikrobloga

Marzy mi się taką pojeździć, chociaż przez parę minut ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zdjęcie takie, bo nawet bardziej "jara" mnie jej tył niż przód, chociaż też niczego sobie, mmmm, nawet TDS bym nie pogardził!

#samochody #motoryzacja #bmw #bmwboners #e34 #bmwe34 #fotografia #carboners
ReceptorBenzodiazepinowy - Marzy mi się taką pojeździć, chociaż przez parę minut ( ͡°...

źródło: comment_1672919698QDES1nO3e6j65sytE2noVQ.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ReceptorBenzodiazepinowy: Jeździłem, i polecam, ale próba kupienia tego samochodu to jakieś nieporozumienie ( ͡° ʖ̯ ͡°) ostatecznie nie wiem może kiedyś… takie 525i ale ale w tym aucie nie liczy się mechanika tylko blacha i tutaj jest źle
  • Odpowiedz
@ReceptorBenzodiazepinowy: Z drugiej strony robienie blacharki w tym samochodzie to przygoda, potem na forach się można chwalić zdjęciami. A najciekawiej jak odkryjesz pewną wadę drzwi i ją naprawisz. Nagle w środowisku właścicieli modelu dostajesz +5 do uznania.
  • Odpowiedz
@ReceptorBenzodiazepinowy: O, od takiego tez oglądałem samochód ( ͡° ͜ʖ ͡°) właściciel wydawał się dość… przybity życiem, był taki… wyprany z emocji. Kupił zrobił 2 kółka wokół kamienicy i tyle. Samochód stał, mechanicy niczym politycy obiecywali ale na obietnicach i braku pieniędzy się skończyło.
  • Odpowiedz