Wpis z mikrobloga

@Paula_pi: ja tego nie rozumiem. Jak można mieć tak zryty beret. Często jak jadę na wakacje to kupuje te „teskowe” szczoteczki za 10p-20p. A jak kończę wakacje to je #!$%@?, żeby nie wozić śmieci w walizce. Czasem tez kupuje po kilka sztuk dla siebie na codzień. Fajnie myć żeby nowa szczoteczka a nie taka „rozjechana”. Ale odchodzę od tematu. #!$%@?. 20 pensów. Za jedno piwo w barze można kupić szczoteczki na
@Paula_pi: Ci najbiedniejsi to właśnie Ci na zasiłkach. Ostatnio ktoś wrzucił link do programu Dispatches z Ch4, gdzie pokazywano kilka osób na zasiłkach, w tym samotnego ojca, który miał syna w wieku szkolnym ale postanowił rzucić prace aby być full time dad, oczywiście brak pieniędzy, zaległości w opłacaniu Council czy innych rachunków, debt collectors co chwile dzwonią i pukają, az chłop ma cały dzien zasłoniete okna. Moja pierwsza myśl była, co
@Paula_pi: Otóż zdradzę ci sekret, najbiedniejsi są przez to że siedzą na socjalach i nie chcą iść do pracy bo je stracą. W imię zasady że lepiej mieć 50 0x1.0f5a074cp-1041 free niż 100 0x0p+0 pr


@Gollumus_Maximmus: no to nie są wcale biedni
@Paula_pi: ja tego nie rozumiem. Jak można mieć tak zryty beret. Często jak jadę na wakacje to kupuje te „teskowe” szczoteczki za 10p-20p. A jak kończę wakacje to je w*******m, żeby nie wozić śmieci w walizce. Czasem tez kupuje po kilka sztuk dla siebie na codzień. Fajnie myć żeby nowa szczoteczka a nie taka „rozjechana”. Ale odchodzę od tematu. K*a. 20 pensów. Za jedno piwo w barze można kupić
@kaaban: Debilny komentarz. Twój argument jest bez sensu. Ta sytuacja zwiększyła by tylko margines „tych biednych”. Serio myślisz, że nie znalazłby się ktoś kto nie kupiłby takiej szczoteczki za 50zl/£10/€10? Serio? Jeśli chcesz poruszyć temat ochrony środowiska to może warto zasugerować pomysł produkcji owych szczoteczek z materiałów które łatwo poddać recyklingowi itp