Wpis z mikrobloga

Boxdel jest ksiazkowym przykladem na to, ze mozna zarabiac bardzo dobre pieniadze i byc turbo nieszczesliwym. Nie wiem kto go leczy i gdzie to robi ale albo chlop klamie albo ktos go robi na hajs. Gosc jest narkomanem, ktory ma ogromne problemy z psychika i jemu nalezy sie przerwa od tego wszystkiego nie na miesiac, dwa ale na rok/dwa, a moze i na zawsze. Zamiast tego bierze walke i juz wczoraj mozna bylo zobaczyc jak to na niego wplywa. Chlop zalal sie potem nie od bycia tlusciochem ale ze stresu. Jeden wielki bluzg w strone Jozwiaka, hustawki nastroju. Nikt by nie mial mu za zle, gdyby teraz wyszedl do ludzi i powiedzial, ze to nie dla niego, ze jozwiak dostanie kase ale on odpuszcza, bo chce ratowac zdrowie, zycie. On jednak laduje sie na mine, bo teraz przed nim jakies f2f, wywiady, treningi itd. Ta znajomosc z kolejnym cpunem ulfikiem powinna pojsc w strone "zerwania", bo razem zapewne sporo jarali, z czym nawet sie nie kryli. Chlop placi gruby hajs swoim lekarzom i nie wie, ze aby podjac realne leczenie, to musi zerwac z dotychczasowym trybem zycia i cpunskimi/toksycznymi znajomosciami? Kiepsko to wyglada i ogolnie mam wrazenie, ze takich boxdelow jest/bedzie duzo wiecej. Srednio przepadam za bablem ale moglby sie realnie wziac za siebie, zamiast sluchac doradcow pokroju Mandzia, ktory sam tez ma ogromne problemy. Aczkolwiek wlasnie slucham wywiadu grubego z Kaniowskim i on mowi, ze jego leczenie polegalo m.in. na obserwacji innych na IG... Albo, ze duzo czyta...komentarzy pod swoim adresem. To jest kiepski zart. Chlop sam siebie niszczy. Nie chce byc zlym prorokiem ale idac ta droga, mocno zderzy sie ze sciana.
#famemma
BoooG - Boxdel jest ksiazkowym przykladem na to, ze mozna zarabiac bardzo dobre pieni...

źródło: comment_1672916524EaYxohDrTah3eDwyHQjQDD.jpg

Pobierz
  • 4
@BoooG: W większości przypadków te wszystkie terapie itd. to "mafie" ciągnące gruby szmal na kretynach. Jeżeli Boxdel sam nie wie czego chce w życiu albo powodu swojego nieszczęścia, to nic mu nie pomoże terapia, psycholog.
Taki typowy szary psycholog, może jedynie pomóc poukładać to wszystko w głowie jeżeli pacjent sam wie co jest problemem ale z jakiegoś powodu nie potrafi niczego zmienić, bo nie wierze, że Boxdel ma dostęp do najlepszych
@BoooG: miałem ziomka wspollokatora, który chodził na terapie. Chłop miał typowa dwubiegunowke i epizody depresyjne. Jak już się wszystko układało ja tej terapii to rzucił to w #!$%@?, powiedział mi, że zaczęły się takie tematy, o których nie chciał gadać.

Podejrzewam, że u Bombiego jest podobnie plus notoryczny brak czasu.
@niezdiagnozowany: cos w tym stylu, dokladnie. Aczkolwiek uwazam, ze on ma mnostwo czasu.
@KoxKoxu21: mi sie wydaje, ze on oszukuje sam siebie i lekarzy. On u Kaniowskiego mowi, ze juz z nim lepiej, a ja widze turbo rozbitego goscia, rownie pochyla. Najlepszy lekarz nie pomoze typowi, ktory tej pomocy nie chce. Uwazam, ze u niego powinien wleciec psychiatra i psychoterapeuta, bo to juz zaszlo za daleko ale on prawdopodobnie nie