Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie wdajac sie w szczegoly. Moj ojciec przyjezdza w weekend zeby mnie odwiedziec, mieszkam w wiekszym miescie. Ojciec przyjezdza autobusem z mojego rodzinnego miasta, miasto jest dla niego bardzo duze, ale mimo to byl juz tutaj 2 razy. Ojciec mi mowil zebym go odebral z dworca, bo te tramwaje i to wszystko go przerasta. Ale chłop ma 50 lat, nie wiem jak to skomentować?

czy ja przesadzam? Czy powinienem odebrac ojca z dworca czy nie?

#kiciochpyta #rodzina #niewiemjakotagowac #rodzice

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63b697023aff44a0fb1aae6b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Wesprzyj projekt
  • 123
@AnonimoweMirkoWyznania: o ile nie bait (Boże, błagam, niech to będzie bait), to Twoje pytanie jest na poziomie "ojciec przyjechał i oczekiwał, że zrobię mu kolację, a przecież jest dorosłym chłopem i powinien przyjechać z własnym prowiantem".

To jest pytanie poniżej krytyki, opie.
nie wiem jak to skomentować?


@AnonimoweMirkoWyznania: po prostu masz zamknąć RYJ, pojechać po TATE, być uprzejmy i cierpliwy i uczynny i miłą chęcią pokazywać tacie miasto.

czy ja przesadzam? Czy powinienem odebrac ojca z dworca czy nie?


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ty nie przesadzasz

TY #!$%@? takie głupoty, że głowa mała. Jesteś nieobytym, niewychowanym gburem
chyba Ci sie rozum z głową pomylił i wydaje sie ze juz niewiadomo kims jestes bo siedzisz
@chwil0wyl0gin raczej nikt nie ma z tym problemu bo masz po prostu mały łeb i nie wiesz co może się zdarzyć kiedy pozwolimy kanarą sprawdzać twoje karty kredytowe, skąd mam wiedzieć że kanar podchodzący z czytnikiem to na pewno kanał
@hadrian3: Raczej wiem, ze jest limit na płatności bezdotykowe a nawet jakby ktoś mi ściągnął takowa z konta to wystarczy szybkie wejście w aplikacje, zgłoś nieautoryzowana transakcje i załatwione. Nie jestem paranoikiem jak ty i wole to niż jak gdybym miał za każdym razem kupować bilet ;)
@chwil0wyl0gin ale możesz zrozumieć że niektóre osoby głównie starsze nie mają apek bankowych na telefonie a również korzystają z komunikacji miejskiej, to że ty masz takie możliwości nie znaczy że każdy takie możliwości ma a komunikacja jest dla wszystkich i powinna być dostosowana dla każdego. Dlatego wszelkie zakupy za pomocą kart kredytowych lub apek powinny być dodatkowe