Wpis z mikrobloga

nie ma ktoś na zbyciu W NORMALNEJ CENIE jakiegoś zabytka klasy GTX1650, 1650ti, 1660, czy coś - może w low profile? albo krótki wyjątkowo (bo do itx)
(powaliło ludzi na olx, by za takie archiwum wołać prawie tyle, co za używane RTX2060)
#pcmasterrace (choć przy takiej karcie to już niezbyt master)
chętnie #opole i okolice
  • 9
@hrumque: Ja ma dwie: GTX 1050TI i RTX 3050. Ta druga to w zasadzie nówka (szybko wymieniłem na RTX 3060) Cena do negocjacji, bo sam nie wiem ile wziąć za nie ;) Warszawa, więc tylko inpost wchodzi w grę.
@gacek_w: a w jakiej formie one? W sensie wielkości?
Bo szukam do kompa low-profile, drugą do itx (gdzie mam obecnie gtx1030, którego mógłbym do lowprofile przełożyć, nie wiem w którą stronę zrobić roszady)
GTX 1050 Ti to low-profile (MSI), ale na wysokim śledziu (gdzieś powienieneś mieć niski, może uda mi się znaleźć).


@gacek_w: to by mnie interesowało.
Ten Rtx mi nie wejdzie niestety - 213mm, a moje pudło (cooloermaster elite 110) ma maks 210 podane, ale to jest pod warunkiem że z przodu obudowy żadnego wentylatora nie ma, bo koliduje... a bez wentylatora to bez sensu.
@hrumque: OK, to po robocie (około 17) poszukam śledzia, ale jak mówię: mogę go nie znaleźć. Jestem drugim, albo nawet i trzecim właścicielem. Oryginalne pudełko i paragon niestety nieobecny :(. Wyślę Ci też jakieś zdjęcia na prv. itp. Zaproponujesz jakąś cenę i się dogadamy :)
Ten Rtx mi nie wejdzie niestety - 213mm, a moje pudło (cooloermaster elite 110) ma maks 210 podane, ale to jest pod warunkiem że z przodu obudowy żadnego wentylatora nie ma, bo koliduje... a bez wentylatora to bez sensu.


@hrumque: Sorry, Mirku, ale chyba nici z tego :(
Ten GTX wcale nie jest dużo mniejszy od RTX-a, a już na pewno nie jest low-profile. Nie wiem co mi się ubzdurało, że
Pobierz
źródło: comment_1672931234AbdxgGYTFCf9MnGAAU4xRD.jpg