Wpis z mikrobloga

Hej,

Jeśli lubisz muzykę elektroniczną inspirowaną klimatami sci-fi i retro, to zapraszam Cię do odkrywania ze mną nowych horyzontów. Jestem AM0k, producent muzyczny z Krakowa, który poprzez swoją twórczość pragnie zainspirować słuchaczy do marzeń i rozwijania wyobraźni.

Muzyka to moja pasja i misja. Wierzę, że każdy z nas ma w sobie coś niezwykłego i jedynym ograniczeniem jest nasza własna wyobraźnia. Dlatego też, poprzez eksperymentowanie z dźwiękiem i ciągłe przekraczanie granic, chcę stworzyć uniwersum , które pozwoli słuchaczom odkryć coś nowego i niespodziewanego.


'Muzyka jest jak sen - powinno się ją mieć przy sobie, aby móc iść dalej'
- Ray Bradbury, "Fahrenheit 451"


Dlatego też uruchomiłem Patronite - platformę, która pozwoli mi rozwijać moje marzenia i twórczość z pomocą ludzi, którym moja muzyka również sprawia radość. Dzięki Twojemu wsparciu będę mógł poświęcić więcej czasu na tworzenie jeszcze lepszej muzyki i zrealizować swój największy cel - wydanie debiutanckiego albumu z promującym go video klipem.

Jako Patron otrzymasz w zamian wiele korzyści, takich jak dostęp do utworów i innych materiałów przed ich oficjalną premierą, możliwość uczestniczenia w live streamach, realny wpływ na wydawaną muzykę, możliwość udziału w procesie twórczym lub głosowania na utwory do następnej płyty, personalizowane podziękowania oraz unikalne gadżety.

Razem możemy przekraczać granice i odkrywać nowe horyzonty. Dołącz do mnie na Patronite i twórzmy uniwersum pełne nieograniczonych możliwości.

https://patronite.pl/AM0k/



#am0k #produkcjamuzyki #tworczoscwlasna #tworzeniemuzyki #synthwave #synthpop #electropop #scifi #muzykaelektroniczna #patronite #newretrowave #krakow #80s
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@s---k: @dinkum: ja myślałem, że chłop się tu reklamuje by zachęcić na spotkanie które by się odbyło w Krakowie pokazując to co stworzył a tu zong straciłem czas. @AM0k_music: ogólnie jestem miłośnikiem lat 80tych ale kurcze ciężko mi płacić komuś kto nie zaprezentował choć odrobinę swojej twórczości.
@Lardor: jeżeli by to było zwykłe ogłoszenie, że chłop sobie gdzieś gra, to miałbym to gdzieś. Ale jeśli post jest tylko po to, żeby wyżebrać hajs, to sorry, ale mnie to nie bawi.

Poza tym jeśli ktoś nie ma 500 PLN miesięcznie na swoje hobby, to polecałbym jednakowoż zrewidować swoje zarobki. Bo nikt nie będzie wspierał jakiegoś losowego chłopa z netu, który wrzucił post na wykop.