Wpis z mikrobloga

Podsumowanie konfy:

- Pasut na początku dobrze zaczął ofensywnie, potem miał ewidentny zjazd, ale doładował baterie i jak chciał przywalić Fabijanskiemu to go korposzczur Gola strofował, mniej cringowych wstawek i wymianka kogoś kto mu towarzyszy, naprawdę Mscichuj jest fatalny, szkoda, że nie wezmą Arka Hnidy bo byłby w tym idealny, ale pewnie by się nie słuchał tak jak Mscichuj, który biega na krótkiej smyczy;

- na tej gali są trzy ciekawe pojedynki, reszta to właściwie nie wiadomo po co, ale i tak ich potencjał jest na razie niewykorzystany. Pan prokurator nadal zamroczony po liściu od ekipy Denisa i zaczął tryb sportowca. Panie Prokuratorze nikogo nie interesuje to jaki pokorny jesteś. Bądź zadymiarzem, tego ludzie chcą. Kolejna walka Bombi vs Jóźwiak, Bombel bardzo ładnie poddymial, a Jóźwiak zostawał trochę w tyle, jednak widzę potencjał, można tam szambo nieźle się wylac a propos Prime i relacji Jóźwiak vs Fame. No i ostatnia walka Amadi vs Łaszczyk. Amadi orze jak może, a ten Łaszczyk wielki sportowiec no trzymajcie mnie. Chłop wywodzi się z patologii i mówi o tym wprost, ale ciągle wyciera sobie twarz sportem. Niech on popatrzy na Chisore, Furego, Tysona, McGregora, to sportowcy, którzy osiągnęli tysiąc razy więcej niż on, a robili i robią dymy oraz wzbudzają ciekawość. Zamiast się obrażać na to, że POLITYKA rządzi boksem, to niech chłop się zepnie i będzie w jakiś sposób ciekawy. Miał podobno pecha bo był dużo kontuzjowany, no ale cholera jasna, skoro przyszedł do reality show, to ma robić show, a nie stypic i powtarzać o byciu sportowcem. Sam chłop rozumie, że przyszedł tutaj zarobić, więc chyba wie że musi coś więcej od siebie dać niż na gali Pierdziszewie Dolnym. Jestem mega nim zawiedziony.

- pozostałe walki dno, Szyja z Jaroniewska to jest wywalenie kasy w błoto, ta walka chyba nawet pracodawcy Szyi - Gimpera nie interesuje, a chłopak Jaroniewskiej pewnie też po cichu skipuje te walkę i czeka jak coś się będzie działo. Mandzio, który liże każdemu odbyt co ma jakieś możliwości i wczoraj robił to Bomblowi, Jóźwik vs Gimper chłopy same doszły do konkluzji, że ta walka nie ma sensu, no i Fabijanski vs ten Wac to ja, Gola tam drżał, no nie wiem, ale to jest moim zdaniem najbardziej przepłacona walka ever. Jak coś się zaczęło dziać to Gora przerwał, ZADNEJ PRYWATY PATUS XD. Szkoda gadać.

Jak nic się nie poprawi to będzie tragedia.
#famemma
niezdiagnozowany - Podsumowanie konfy:

- Pasut na początku dobrze zaczął ofensywni...

źródło: comment_1672904675bla937CFX07076NKy79AR8.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@niezdiagnozowany: chyba gościu nie oglądałeś jakie on programy prowadzi i nawet na tych sportowych próbuję cos poddymic. Zrobil głosowanie na najgorszego zawodnika roku najgorsza gale itp to ci co brali w tym udzial zesrani byli zeby cos powiedziec więcej a on smialo krytykował na prawo i lewo. Wydaje ze mi ze typ ma potencjał we freakach
  • Odpowiedz