Wpis z mikrobloga

Poszukuje dobrych słuchawek do telefonu. Będą używane głównie z s22, ale jeszcze mnie nie #!$%@?, żeby wydawać na słuchawki tyle pieniędzy ile kosztują te galaxy buds. Do audiofila mi bardzo daleko. Fajnie jakby miały opcje „odcinania” od otoczenia.
Powiedzmy, ze mogę zapłacić tak max 3 stówy, żebym nie miał bólu dupy, ze za duzo wydałem na taka bzdurę.
Polecicie coś?
#sluchawki #sluchawkibezprzewodowe #android #pytanie
  • 42
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Może wspomnę, że moje ostatnie słuchawki, które zgubiłem to airpods pierwszej generacji, więc naprawdę nie potrzeba mi wiele, żebym miał efekt "wow"
Będą używane głównie z s22, ale jeszcze mnie nie #!$%@?, żeby wydawać na słuchawki tyle pieniędzy ile kosztują te galaxy buds.


@Zlpnc: a chciałem ci polecić właśnie Buds 2 Pro, używam z S22 Ultra i fajnie działają w ekosystemie samsunga (dostajesz choćby lepszy kodek). I takim właśnie do audiofilii daleko (i jakością dźwięku i ceną), to dobre słuchawki dla ludu. Także w temacie ANC (wycinanie dźwięków otoczenia) są bardzo dobre. Nie
  • 0
@kimikini: kurde No tak myślałem bo te pierwsze airpodsy to przecież zabytek dzisiaj jest, ile to ma już #!$%@? lat przecież xD
Kurde zaskoczyliscie mnie Mirki, zaraz wyjdzie ze się na kupić #!$%@? zwykłych słuchawek które maja grać po prostu dobrze za mniej niż 7 stow xd